Заголовок сторінки

Кожного року в жовтні керівники, спеціалісти і службовці відокремленого структурного підрозділу Жашківського району електричних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» проходять навчання та складають іспити в комісії ПАТ «Черкасиобленерго». Також вивчають та здають іспити за новими Правилами, які були введенні в енергетичній галузі України.Навчання та перевірка знань працівників ПАТ «Черкасиобленерго» під час прийняття на роботу і в процесі роботи з питань охорони праці, технічної експлуатації та пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, правил поведінки у разі виникнення аварії є одним з основних напрямків роботи з персоналом нашого Товариства. Адже від знань і умінь електротехнічного персоналу відокремлених структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» залежить стабільна робота промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери, безпека під час експлуатації та обслуговування електроустановок, життя співробітників та мешканців Черкаської області.

Протягом місяця персонал Жашківського РЕМ проходив навчання, яке завершилося перевіркою знань з використанням комплексної дистанційної автоматизованої системи організації процесу навчання і перевірки знань «Аспект», що впроваджена в кожному підрозділі Товариства.Роботи, що виконує персонал Жашківського РЕМ, відносяться до робіт підвищеної небезпеки і пов’язані з дією електричного струму на людину. Своє уміння по невідкладних діях та організаційних заходах та набуття практичних навичок, спрямованих на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані та мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я, що здійснюються на місці події, працівники Жашківського РЕМ відпрацьовують на роботі-тренажері «Тарас», який розроблений з урахуванням рекомендацій Міжнародного узгоджувального комітету з реанімації і Європейського союзу з реанімації. Тренажер серцево-легеневої і мозкової реанімації «Тарас» призначений для навчання навикам надання першої долікарняної допомоги потерпілим – зовнішній (непрямий) масаж серця і штучна вентиляція легенів.
По закінченні перевірки знань працівники Жашківського РЕМ отримали посвідчення з записами про результати проходження перевірки знань, що є допуском до їх до кваліфікованої самостійної роботи в електроустановках ПАТ «Черкасиобленерго». 

Закрыть