Заголовок сторінки

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» відвідав Шполянський район електричних мереж та Уманські енергетичні мережі. В рамках робочого візиту Олег Самчук представив колективам нових директорів. Так, керівником Шполянського РЕМ призначено Володимира Висотенка. Раніше він обіймав посаду головного інженера даного підрозділу, тому добре знає і колектив, і специфіку району, а також усі питання та завдання поставлені до виконання.- Сподіваюся, що Ви втримаєте позитивну динаміку виконання показників, а також збережете дружню, злагоджену взаємодію та якісну роботу всього колективу, яку вдалося досягти за попереднього керівника – Сергія Ченчика. Ми, в свою чергу, як завжди, будемо підтримувати та підвищувати рівень забезпечення наших працівників. Продовжимо поліпшувати якість послуг з надійного та безперебійного електропостачання нашим споживачам, - зауважив Олег Самчук, голова правління ПАТ «Черкасиобленерго».
- Дякую за довіру і можливість випробувати свої сили. Я добре розумію відповідальність і темп, який ми задали, працюючи нашим колективом, разом з Сергієм Ченчиком. Але думаю, що разом у нас все заплановане здійсниться, і наш РЕМ й надалі будуть ставити у приклад іншим, - сказав Володимир Висотенко, директор Шполянського РЕМ.

Працівники Шполянського РЕМ не приховували, що будуть сумувати за попереднім керівником, і називали його одним з найкращих. А от колектив Уманських енергетичних мереж з радістю, усмішками та оплесками зустрічав як голову правління Товариства, так і нового директора.- Вітаю, шановні колеги! Радий представити вам нового директора Уманських енергетичних мереж – Сергія Ченчика. Я задоволений результатами його діяльності в Шполянському РЕМ, станом території і приміщень, настроєм в колективі та роботою зі споживачами. Впевнений, що тут буде не гірше, а навіть краще! Вас чекає багато позитивних змін – налаштування прогресивного робочого процесу, здійснення поточних та капітальних ремонтів, проведення цьогорічних змагань бригад і багато іншого. Тож, допомагайте. Пам’ятайте, що ми одна потужна команда нашого великого корабля – ПАТ «Черкасиобленерго». Тож, в добру путь! - наголосив Олег Самчук, голова правління ПАТ «Черкасиобленерго».- Доброго дня, дорогі колеги. Я радий бути тут. Для мене честь очолити ваш колектив. Але з іншого боку – це великий виклик, адже Уманські енергетичні мережі – найбільший підрозділ області, який має свою специфіку. Єдине, що я зараз хочу сказати – це те, що один в полі не воїн. Ми зможемо зробити зміни на краще тільки разом, тільки спільно розробивши стратегію і чіткий план дій, рухаючись вперед до його повного виконання, чи перевиконання. Тож дякую, і пропоную братися до роботи, - сказав Сергій Ченчик, директор Уманських енергетичних мереж.

Голова правління Товариства Олег Самчук поспілкувався з колективом. Разом з новим керівником оглянув фактичний стан будівель і території підрозділу. Поставив завдання і окреслив план найближчих дій в роботі новопризначеному директору.
Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає з призначенням нових директорів та бажає успішної та безаварійної роботи!

Закрыть