Заголовок сторінки

 Специфіка діяльності енергопостачальної компанії ПАТ «Черкасиобленерго» передбачає наявність на підприємстві робочих місць із небезпечними та шкідливими умовами праці. Саме тому питання охорони праці в Товаристві є повсякденно актуальним та пріоритетним.

У цьому напрямі систематично проводиться ряд заходів, зокрема: навчання працівників, змагання з професійної майстерності, атестація робочих місць за умовами праці та перевірка знань Нормативно-правових Актів з охорони праці, що спрямовані на аналіз та контроль стану охорони праці на підприємстві, а також розробку та впровадження заходів щодо їх вдосконалення.

З початку 2015 року перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки та технічної експлуатації пройшли працівники 10 відокремлених структурних підрозділів та деякі служби Товариства, всього біля 300 осіб.

Достатньо високий рівень знань та навиків із зазначених питань в ПАТ «Черкасиобленерго» свідчить та демонструє позитивну динаміку зниження кількості нещасних випадків і травматизму на підприємстві.

Утім, все ж таки було зафіксовано випадок травматизму працівника Звенигородського РЕМ, щоправда він не пов'язаний із напрямком діяльності Товариства. Інцидент відбувся внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю бригадного автомобіля Товариства ГАЗ 66 та приватним авто марки AUDIA8. Згідно з чинним законодавством працівники служби охорони спільно з керівництвом Звенигородського РЕМ, представником профспілки Товариства та страхового експерта Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві (ФССНВ) провели розслідування цієї події. Так, за попередніми данимипрацівниківДАІ, майстер РЕМу постраждав під час ДТП скоєного з вини водія AUDI.

Під час госпіталізації у працівника ПАТ «Черкасиобленерго» зафіксували пошкодження грудної клітини, переломи ребер. Представники служби охорони праці підтримали та відвідали свого колегу у лікарні, а працівник ФССНВ запевнив, що затрачені кошти на лікування та реабілітацію потерпілого буде відшкодовано.

Будьте уважними й обережними на дорозі та бережіть себе!

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ
Закрыть