Заголовок сторінки

20 березня 2015 року на базі Кам’янської загальноосвітньої школи №2 відбувся огляд мобільної оперативної групи, сил та засобів служб цивільного захисту району (ЦЗ). В цьому заході взяла участь й служба енергетики Кам`янського району, яка створена на базі району електричних мереж і входить до ПАТ «Черкасиобленерго». Нині її очолює Василь Васильович Коновалов.

З 16 до 20 березня цього року в Кам`янському районі комісією Державної служби із надзвичайних ситуацій України у Черкаській області (ДСНС) проведено комплексну перевірку щодо реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки.

Під час перевірки відбулися командно-штабні навчання. У ході тренувань учасники відпрацювали питання щодо оповіщення та збору штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та допомоги постраждалим. Також значну увагу приділили відпрацюванню взаємодії спеціалізованих служб ЦЗ району та вирішенню проблемних питань, які виникають у разі такої ситуації.

На сьогодні служба енергетики Кам’янського району забезпечена новітніми технічними засобами, у постійній готовності перебуває об’єктове формування ЦЗ для виконання аварійно-відновлювальних робіт на електромережах і підстанціях, наявний аварійний запас матеріалів та обладнання для ліквідації надзвичайної ситуації, оперативно-диспетчерська служба, техніка і спеціальне обладнання знаходиться в готовності до дій за призначенням. Адже працівники цієї служби є професіоналами, які першими реагують на повідомлення про аварію й відновлюють надійне та безпечне енергопостачання. За підсумками відпрацювання плану перевірки ДСНС роботу служби оцінено як «готова до виконання».

Особовий склад служби енергетиків району за хорошу професійну підготовку одержав подяку від голови Кам`янської райдержадміністрації.

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ «Черкасиобленерго»


Закрыть