Заголовок сторінки

Фахівці ПАТ «Черкасиобленерго» виступили перед керівниками дошкільних, середніх загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів м. Черкаси і Золотоніського району Черкаської області. Метою зустрічі була актуалізація необхідності та мотивація до організації й проведення заходів з електробезпеки для учнів навчальних закладів, ознайомлення з матеріалами навчально-пізнавального проекту «Енергетика очима дітей», передача методичних рекомендацій щодо організації профілактичної роботи, спрямованої на попередження електротравматизму серед школярів.

Періодичне навчання та курси підвищення кваліфікації для керівників освітніх установ, організатором яких є Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, включає обов’язкові теми з питань охорони праці та електробезпеки на підприємстві. Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» підготували та провели навчання згідно вимог та норм «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів». В ході лекції були розглянуті основні питання організації безпечної експлуатації електроустановок та основні вимоги безпеки під час їх обслуговування, надання першої долікарської допомоги потерпілим в разі ураження електричним струмом.

Слухачі та фахівці з питань охорони праці обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради підтвердили важливість та доцільність подальшої співпраці та включення в програму підготовки педагогічних працівників лекцій, присвячених питанням електробезпеки в організації та проведення заходів для учнів навчальних закладів.


Закрыть