Заголовок сторінки

Cпільні протипожежні тренування було проведено 1 листопада 2018 року рятувальниками 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області разом зі співробітниками ПАТ «Черкасиобленерго» на підстанції 110/10 кВ «РПЗ», що в місті Сміла.

Учасники тренувань продемонстрували свою майстерність та відпрацювали дії щодо запобігання можливим аваріям, пошкодженню обладнання та травмам персоналу під час умовної пожежі. Крім того, було відпрацьовано організацію гасіння пожежі на початковому етапі, процес евакуації людей і матеріальних цінностей та надання першої долікарняної допомоги потерпілим від пожежі.

- Такі спільні тренування проводяться у відповідності до Інструкції з організації протипожежних тренувань на енергетичних об’єктах України ідають можливість персоналу Товариства отримати необхідні знання, вдосконалити свої практичні навички, які у випадку виникнення реальної позаштатної ситуації допоможуть швидко оцінити небезпеку та прийняти правильне рішення щодо її ліквідації. Слід відмітити, що протипожежні тренування відбуваються у кожному районі не менше одного разу на рік. – зазначив в.о. директора з охорони праці та пожежної безпеки Сергій Бондаренко.

Протипожежні тренування реалізуються з наближенням до реальної ситуації, що може виникнути в разі пожежі, з приведенням у дію засобів пожежогасіння об’єкта за умови, що ці засоби не загрожують нормальній роботі основного технологічного процесу, а також з використанням тренажерів. Метою таких дій є набуття працівниками навиків самостійно та швидко приймати правильне рішення щодо організації гасіння пожежі, реалізації швидких дій з перемикання технологічного обладнання, відпрацювання взаємодії з особовим складом пожежно-рятувальної служби, визначення безпечних та ефективних методів гасіння пожежі на обладнанні, особливо в електроустановках, що знаходяться під напругою та застосування на практиці первинних засобів пожежогасіння.

Закрыть