Заголовок сторінки

11 грудня 2018 року на базі ВП «Черкасиенергоремонт» відбулося чергове спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для працівників, які зайняті на роботах  з підвищеною пожежною небезпекою. Головуючим комісії був начальник служби пожежної та екологічної безпеки Віталій Горбань.
Метою проведення пожежно-технічного мінімуму є підвищення загальних пожежно-технічних знань працюючих, навчання їх правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей об’єкта, більш глибоке ознайомлення з вимогами пожежної безпеки при проведенні вогневих робіт та протипожежними заходами і діями у разі виникнення пожежі, а також напрацювання навичок використання первинних засобів пожежогасіння.
- Пожежно-технічний мінімум зазвичай проводиться з співробітниками, які мають підвищену пожежну небезпеку, тобто це працівники, які проводять роботи з паяльними лампами, працівники складського господарства, де зберігаються пожежонебезпечні речовини, електрозварники, газозварники (газорізальники) та інші. У навчанні взяли участь 104 особи, більшість з яких не вперше проходять навчання і здають перевірку знань. Саме вони демонструють кращі результати у підготовці. Практичне заняття з гасіння пожежі проводилося за допомогою первинних засобів пожежогасіння, а саме вуглекислотних та порошкових вогнегасників. Такі навчання дуже корисні для працівників, вони допомагають вдосконалювати навички з пожежогасіння, а головне дають вичерпну інформацію як запобігти пожежі, – прокоментував провідний інженер служби пожежної та екологічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Горященко.
Такі навчання проводяться один раз на рік відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, у якому зазначено, що в обов’язки суб’єктів господарювання входить здійснення навчання працівників з питань цивільного захисту, у тому числі правилам пожежної безпеки.
Закрыть