Заголовок сторінки

ПАТ «Черкасиобленерго» сприяє забезпеченню гідного рівня життя співробітників Товариства, розвитку соціальної сфери Черкащини, а відтак і всієї держави.

Щороку профспілковий комітет ПАТ «Черкасиобленерго» створює для своїх працівників справжнє спортивне свято. 250 працівників із 24 підрозділів підприємства приймали участь у спартакіаді. Цього року за рахунком вона 16-та. А приурочили її, як і зазвичай, до річниці Перемоги у Великій Вітчизняний війні. Програма спартакіади традиційно насичена: енергетики РЕМів змагаються у грі з настільного тенісу, більярду, дартсу і шахів. Демонструють свої вміння в кульовій стрільбі, багатоборстві та рибальстві.

В Товаристві щорічно проводиться турнір з міні-футболу.

У червні-серпні 2014 року проведено оздоровлення дітей працівників товариства у 10-ти оздоровчих таборах.

ПАТ «Черкасиобленерго» сприяє забезпеченню гідного рівня життя співробітників Товариства. У структурі підприємства працюють бази відпочинку «Енергетик» на річці Дніпро в с. Сокирно та "Сонячна" на річці Південний Буг в с. Степашки.

В Товаристві піклуються про ветеранів війни та праці, надають добродійну допомогу лікарням, школам, соціально-незахищеним верствам населення. Дружні та щирі стосунки поєднують енергетиків із підшефною Шполянською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом.

 
 
Закрыть