Заголовок сторінки

Святкові та урочисті заходи до Міжнародного Дня захисту дітей в Шполянській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. відбулися 2 червня 2015 року.

Навчальний заклад та електропостачальну компанію ПАТ «Черкасиобленерго» вже протягом багатьох років об’єднують теплі дружні взаємовідносини та співпраця. Товариство із гордістю допомагає та приймає участь в вихованні, розвитку та особистісному становленні підшефних дітей, учнів спеціалізованої школи-інтернату.

Нещодавно представники Товариства вкотре відвідали Шполянську школу-інтернат, привітали її вихованців з Міжнародним днем захисту дітей та побували на дитячому святі. Учні закладу підготували для гостей заходу чудові танцювальні та вокальні номери, вірші та смішні сценки.

 

З настанням літніх канікул, коли зазвичай діти мають більше можливостей самостійно організовувати свій час, зростає кількість випадків ураження електричним струмом. Тому особливо важливою і актуальною є потреба в організації та проведенні для школярів профілактичних навчально-пізнавальних заходів щодо попередження виникнення травматизму, пов’язаного із недотриманням техніки електробезпеки.

 

 

Таким життєво необхідним та здоров’язберігаючим подарунком від енергетиків став «Цікавий урок з електробезпеки» для наймолодших вихованців закладу. Для можливості подальшої організації та проведення уроків з електробезпеки самими вчителями закладу шефи підготували необхідні навчально-методичні матеріали, плакати з правилами електробезпеки та цікавою інформацію про енергетику, електричний струм, тощо.

 

 

Усі учні із захопленням брали участь у різноманітних іграх, складали цікаві пазли, дивилися веселі мультфільми та запросили енергетиків приїхати до них на гостини іще не раз.

 

 

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ «Черкасиобленерго»

Закрыть