Заголовок сторінки

 8 жовтня 2015 року для учнів третього курсу групи ЕМС–1 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка», які навчаються за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», було організовано урок–екскурсію до електропостачальної компанії ПАТ «Черкасиобленерго».

Під час екскурсії, яку провели провідні фахівці підприємства, в учнів була чудова можливість «доторкнутись» до історії енергетики черкаського краю, відчути масштабність її в сьогоденні та подивитися на майбутню професію зблизька й по-дорослому.

 Енергетики познайомили студентів з особливостями роботи Кол-центру Товариства та центральної диспетчерської. Майбутні електромонтери охоче спілкувались з фахівцями та задавали багато запитань. Досвідчені енергетики радо ділилися з молоддю своїми професійними знаннями, щирим патріотизмом, любов’ю та пошаною до професії.

Викладач електротехнічних дисциплін Тетяна Потягайло, на завершення уроку–екскурсії, підкреслила, що такі зустрічі для студентів дуже корисні, висловила надію на подальшу співпрацю. «Інтерактивна екскурсія дала учням практичний досвід, новий імпульс до навчання, а також подарувала позитивні емоції та чудові враження», - запевнила Тетяна Миколаївна.


                                                                     

Закрыть