Заголовок сторінки

З нагоди професійного свята Дня енергетика для дітей працівників ПАТ «Черкасиобленерго» з 15.11.2015 року по 15.12.2015 року було оголошено проведення творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ».

До участі в Конкурсі було представлено всього 39 робіт в чотирьох номінаціях: «Літературна», «Художня», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Слова та мелодія Гімну Товариства».

Висловлюємо вдячність всім колегам за активність та небайдужість, чиї діти стали учасниками конкурсу. Окремі слова подяки просимо передати кожному маленькому таланту - учаснику конкурсу, за старанність, креативність та велике душевне тепло, яке було вкладено у запропоновані на конкурс твори.

Номінація «Літературна»: всього 11 учасників та 13 робіт

  1. Плигач Вікторія Богданівна

04.03.2007 р.н. (8 років)

Назва роботи «Свято наближається» (вірш)

Батько Плигач Богдан Васильович

Апарат управління

  1. Шимко Олександр Григорович

2004 р.н. (11 років)

Назва робіт (вірші): «Мій тато та я», «Фізику потрібно вчити», «Нелегка професія».

Батько Шимко Григорій Іванович

Апарат управління

  1. Шимко Олексій Григорович

1999 р.н. (16 років)

Назва роботи «Хвала рукам, що не ліняться»

Батько Шимко Григорій Іванович

Апарат управління

  1. Войтенко Данило Миколайович

11.04.2002 р.н. (13 років)

Назва роботи «Світло легко не дається» (вірш)

Мати Войтенко Оксана Леонідівна

Смілянський міський РЕМ

 

  1. Кулініч Марина В’ячеславівна

01.07.2003 р.н. (12 років)

Назва роботи «Старовинна люстра»

Батько Кулі ніч В’ячеслав Миколайович

Смілянський міський РЕМ

  1. Грохольська Марія Сергіївна

14.10.1999 р.н. (16 років)

Назва роботи «Важливий урок»

Мати Карпенко Наталія Якимівна

Смілянський міський РЕМ

  1. Скубко Артем Віталійович

19.09.2006 р.н. (9років)

Назва роботи «Благо для королівства» (казка)

Мати Скубко Марина Анатоліївна

Смілянський міський РЕМ

  1. Лозова Даріна Федорівна

19.04.2005 р.н. (10 років)

Назва роботи «Зі святом, енергетика!» (вірш)

Мати Лозова Наталія Федорівна

Смілянський РЕМ

  1. Кисіль Альона Олександрівна

01.08.2005 р.н. (10 років)

Назва роботи «Мої батьки – енергетики» (есе)

Батько Кисіль О. Ю.

Шполянський РЕМ

  1. Єфімов Максим Віталійович

05.11.2004 р.н. (11 років)

Назва роботи «Мій тато - енергетик»

Батько Єфімов Віталій Олексійович

Катеринопільський РЕМ

  1. Кузьменко Юрій Іванович

16.10.2002 р.н. (13 років)

Назва роботи «Я буду як тато»

Батько Кузьменко Іван Васильович

Уманські енергетичні мережі

Номінація «Художня»: всього 21 учасників та 25 роботи

  1. Кульчицька Марія Анатоліївна

(16 років)

Назва роботи «Світло – це енергія»

Мати Кульчицька Наталія Сергіївна

Апарат управління

  1. Базильчук Єлизавета Леонідівна

2005 р.н. (10 років)

Назва роботи «Робота моєї бабусі»

Бабуся Гудзима Валентина Василівна

Апарат управління

  1. Радченко Ілона Володимирівна

23.07.2006 (9років)

Назва роботи «Моя мама найкращий енергетик!!! Супер – профі!!!»

Мати Радченко Тетяна Василівна

Драбівський РЕМ

  1. Городинець Анна Олександрівна

13 років

Назва роботи «Робочі будні мого тата»

Батько Городинець Олександр Григорович

Драбівський РЕМ

  1. Компанець Вікторія Сергіївна

13.01.2006 р.н. (9 років)

Назва роботи «Мій тато найкращий електрик»

Батько Компанець Сергій Володимирович

Драбівський РЕМ

  1. Скубко Владислав Віталійович

06.11.2002 р.н. (13 років)

Назва роботи «Енергія природи»

Мати Скубко Марина Анатоліївна

Смілянський міський РЕМ

  1. Танцюра Альбіна Юріївна

24.09.2010 (5 років)

Назва роботи «Мій тато може все»

Батько Танцюра Ігор Станіславович

Смілянський міський РЕМ

  1. Шаповал Владислав Олегович

05.11.1998 р.н. (17 років)

Назва роботи «Я ЕНЕРГЕТИК»

Мати Шаповал Ірина Олександрівна

Смілянський міський РЕМ

  1. Карпенко Дарія Станіславівна

26.01.2007 р.н. (8 років)

Назва роботи «Люди бережіть електроенергію»

Мати Карпенко Наталія Якимівна

Смілянський міський РЕМ

  1. Нечипоренко Олександр Віталійович

14.08.2007 р.н. (8 років)

Назва роботи «Світло та тепло в кожну оселю»

Батько Нечипоренко Віталій Федорович

Смілянський міський РЕМ

  1. Князєва Анастасія Денисівна

14.11.2004 р.н. (11 років)

Назва роботи «Казкова гідроелектростанція»

Мати Князєва Оксана Миколаївна

Смілянський міський РЕМ

  1. Кулініч Марина В’ячеславівна

01.07.2003 р.н. (12 років)

Назва роботи «Татові руки»

Батько Кулініч Вячеслав Миколайович

Смілянський міський РЕМ

  1. Горбенко Анна Андріївна

29.11.1999 р.н. (16 років)

Назва роботи «Світло в кожен дім і неважливо котра година»

Мати Горбенко Тетяна Володимирівна

Смілянський міський РЕМ

  1. Грошева Анастасія Сергіївна

27.06.2001 р.н. (14 років)

Назва робіт: «Вітрова енергетика», «Та буде світло» та «Електроприлади».

Батько Грошев Сергій Юрійович

Чорнобаївський РЕМ

  1. Бицюк Анна Володимирівна

12 років

Назва роботи «Музика у проводох»

Батько Бицюк Володимир Петрович

Маньківський РЕМ

  1. Бицюк Тетяна Володимирівна

10 років

Назва роботи «Небезпека в проводох»

Батько Бицюк Володимир Петрович

Маньківський РЕМ

  1. Єфімов Максим Віталійович

05.11.2004 р.н. (11 років)

Назва роботи «Мій тато керує будівництвом електричної лінії»

Батько Єфімов Віталій Олексійович

Катеринопільський РЕМ

  1. Кібиш Таїсія Вікторівна

9 років

Назва робіт: «Україна та Крим разом», «Світло та радість в кожному домі» та «Мій тато електрик».

Батько Кібиш Віктор Валерійович

Катеринопільський РЕМ

  1. Кузьменко Аліна Іванівна

19.11.1997 р.н. (18 років)

Назва роботи «Мій тато – «Сонце» планети»

Батько Кузьменко Іван Васильович

Уманські енергетичні мережі

  1. Половець Яніна Вікторівна

30.04.2002 р.н. (13 років)

Назва роботи «Мій тато – енергетик»

Батько Половець Віктор Васильович

Уманські енергетичні мережі

  1. Авраменко Ольга Андріївна

14 років

Назва роботи «Ремонт завершено»

Батько Авраменко Андрій

Електрик Канівського РЕМ

Номінація «Декоративно – прикладне мистецтво»: всього 6 учасників та 7 робіт

  1. Гелеверя Юлія Іванівна

10 років

Назва робіт «Високовольтна опора», «Ліхтарик»

Мати Гелеверя Ірина Олександрівна

Апарат управління

  1. Рєзнік Сергій Володимирович

10 років

Назва роботи «ЛЕП»

Мати Рєзнік Наталя Сергіївна

Апарат управління

    3. Лозова Даріна Федорівна

19.04.2005 р.н. (10 років)

Назва роботи «Світло – це краса» (екібана)

Мати Лозова Наталія Федорівна

Смілянський РЕМ

    4. Скубко Владислав Віталійович

06.11.2002 р.н. (13 років)

Назва роботи «Енергія життя» (малюнок по дереву)

Мати Скубко Марина Анатоліївна

Смілянський міський РЕМ

    5. Брацюн Олександр Володимирович

25.08.2006 р.н. (9 років)

Назва роботи «Улюблені герої в енергетиці»

Брацюн Володимир Вікторович

Смілянський міський РЕМ

    6. Архипенко Олена Володимирівна

05.11.2002 (13 років)

Назва роботи «Подарунок енергетикам»

Батько Архипенко Володимир Миколайович

Катеринопільський РЕМ

Номінація «Слова та мелодія Гімну Товариства»: всього 1 учасник та 2 роботи

  1. Шимко Олексій Григорович

1999 р.н. (16 років)

Назва робіт: «Гімн Енергетиків» та «Гімн Товариству енергетиків»

Батько Шимко Григорій Іванович

Апарат управління

Розглянувши всі подані на Конкурс роботи учасників, Оргкомітетом було визначено переможців Конкурсу в кожній номінації з розподілом їх за призовими місцями: I, II та III місце та приз глядацьких симпатій.

ПРИЗЕРИ Номінації «Слова та мелодія Гімну Товариства»

1 місце

Шимко Олексій Григорович

1999 р.н. (16 років)

Назва робіт: «Хвала рукам, що не ліняться» вірш (номінація «Літературна»), «Гімн Енергетиків» та «Гімн Товариству енергетиків» (номінація «Слова та мелодія Гімну Товариства»)

Батько Шимко Григорій Іванович

Апарат управління

ПРИЗЕРИ Номінації «Художня»

1 місце

Горбенко Анна Андріївна

29.11.1999 р.н. (16 років)

Назва роботи «Світло в кожен дім і неважливо котра година»

Мати Горбенко Тетяна Володимирівна

Смілянський міський РЕМ

2 місце

Шаповал Владислав Олегович

05.11.1998 р.н. (17 років)

Назва роботи «Я ЕНЕРГЕТИК»

Мати Шаповал Ірина Олександрівна

Смілянський міський РЕМ

Кулініч Марина В’ячеславівна

01.07.2003 р.н. (12 років)

Назва робіт «Татові руки» (номінація «Художня») та «Старовинна люстра» (номінація «Літературна»)

Батько Кулініч Вячеслав Миколайович

Смілянський міський РЕМ

3 місце

Радченко Ілона Володимирівна

23.07.2006 (9років)

Назва роботи «Моя мама найкращий енергетик!!! Супер – профі!!!»

Мати Радченко Тетяна Василівна

Драбівський РЕМ

Грошева Анастасія Сергіївна

27.06.2001 р.н. (14 років)

Назва робіт: «Вітрова енергетика», «Та буде світло» та

«Електроприлади»

Батько Грошев Сергій Юрійович

Чорнобаївський РЕМ

ПРИЗЕРИ Номінації «Літературна»

1 місце

Шимко Олександр Григорович

2004 р.н. (11 років)

Назва робіт (вірші): «Мій тато та я», «Фізику потрібно вчити»,

«Нелегка професія».

Батько Шимко Григорій Іванович

Апарат управління

2 місце

Єфімов Максим Віталійович

05.11.2004 р.н. (11 років)

Назва роботи «Мій тато - енергетик»

Батько Єфімов Віталій Олексійович

3 місце

Лозова Даріна Федорівна

19.04.2005 р.н. (10 років)

Назва робіт «Зі святом, енергетика!» вірш (номінація «Літературна») та «Світло – це краса» екібана (номінація «Декоративно прикладна»)

Мати Лозова Наталія Федорівна

Смілянський РЕМ

ПРИЗЕРИ Номінації «Декоративно – прикладне мистецтво»

1 місце

Скубко Владислав Віталійович

06.11.2002 р.н. (13 років)

Назва робіт «Енергія життя» малюнок по дереву номінація «Літературна») та «Енергія природи» (номінація «Художня»)

Мати Скубко Марина Анатоліївна

Смілянський міський РЕМ

2 місце

Рєзнік Сергій Володимирович

10 років

Назва роботи «ЛЕП»

Мати Рєзнік Наталя Сергіївна

Апарат управління

3 місце

Гелеверя Юлія Іванівна

10 років

Назва робіт «Високовольтна опора», «Ліхтарик»

Мати Гелеверя Ірина Олександрівна

Апарат управління


Закрыть