Заголовок сторінки

Сьогодні, 28 листопада, на сесії обласної ради було озвучене звернення черкаських обранців до Кабінету Міністрів України та НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) із проханням вирішити питання заборгованості з заробітної плати працівникам ПАТ "Черкасиобленерго", відмінивши щодобові відрахування з рахунку підприємства, встановлені комісією

На засідання приїхали також працівники підприємства, зокрема, колектив служби релейного захисту, служби високовольтних ліній. Так, спеціалісти останнього підрозділу через невиплату зарплати уже написали заяви на звільнення. Якщо підприємство втратить ці кадри, наголосив начальник відділу економічної безпеки Євгеній Лут, виникне реальна загроза енергопостачання. 

- Наші працівники вже три місяці без зарплати, зрозумійте, будь ласка, що від стану високовольтних ліній залежить постачання усього міста або одного чи кількох районів, - сказав він. - Якщо не прпацює цей підрозділ, то звичайним РЕМам немає чого робити, бо до їхніх ліній, менш потужних, не буде напруги. На місто у нас дві бригади, які обслуговують ці лінії - 110 і 330 кВ. Сьогодні вони всі написали заяви на звільнення, бо не отримують заробітної плати. Лише завдяки авторитету технічного директора люди зголосилися почекати до 1 грудня. Завтра, коли станеться якась аварія, її не буде кому ліквідовувати. І це не гасла й провокації. На сьогодні: палива - 0, спецодягу - 0, роботи з розчищення повітряних трас призупинені!

 

Також він додав, що через неналежне утриманнія ліній електропередач нині в Україні трапляються нещасні випадки щодо ураження струмом пересічних громадян. 

Звернення депутатів обласної ради з вимогою перегляду алгоритму для черкаського підприємства до Уряду зачитав заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв. З боку обласних обранців прозвучали слова підтримки, а голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко запевних присутніх, що ситуацію вдасться змінити. 

 

- З цим і своїм зверненням я маю бути у Віце-прем'єра, щоб це питання винесли на розгляд НКРЕКП, щоб ми знову були там і висловили свою позицію, щоб це питання просунулося. А до працівників звертаюся з проханням не звільнятися, бо підприємство є стратегічним і важливим дял нашої області. Ми сьогодні в цьому питанні є єдині, я впевнений в тому, що нам вдасться перемогти і на НКРЕКП цей алгоритм буде змінений, - зазначив очільник області. 

 

Закрыть