Заголовок сторінки

Сьогодні голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук узяв участь у роботі Комітету питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки при Верховній Раді України. 

У пропозиціях до комітету, зокрема, йдеться про потребу розроблення та подання до Верховної Ради Проекту Закону України про внесення змін до ст 12 ЗУ "Про ринок електричної енергії" шляхом її доповнення частиною 10, яку викласти у наступній редакції:
"При ухваленні Регулятором рішень про відрахування коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії - сума коштів, яка підлягає відрахуванню на поточні рахунки енергопостачальників електричної енергії не може бути меншою, ніж сума коштів, необхідних постачальникам для виплати заробітної плати з нарахуваннями своїм працівникам відповідно до затвердженої струтктури тарифів".  
Крім того, у листі підприємсвта міститься прохання про звернення до Уряду з пропозицією внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2000 року № 1136 з урахуванням роботи енергетичних компаній у разі неправомочності НКРЕКП. Так, у разі несвоєчасного надходження алгоритму, встановленого НКРЕКП, всі кошти, які надішли за спожиту енергію на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання енергопостачальників, банки перераховують на поточний рахунок оптового постачальника до затвердження алгоритму оптового ринку Кабінетом Міністрів.

"Звертаємося до Вас як представників Українського народу у Верховній Раді та уповноважених ним здійснювати повноваження, передбачені Конституцією України та законами України, врятувати Товариство та працівників від матеріальної скрути та енергетичного колапсу, - йдеться у листі. - Напередодні професійного свята Дня енергетика, працівники Товариства залишаються без заробітної плати та засобів існування. Тільки від ваших невідкладних та рішучих дій залежить подальше існування Товариства доля трудового колективу".

Крім того, у комітеті також розглядають два законопроекти щодо внесення зміно до ЗУ "Про НКРЕКП". 
1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, №7342, Рябчин О.М., Войціцька В.М.

2. Проект Закону України «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» щодо забезпечення сталої діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»,№7359, О.Продан, Л.Підлісецький.

ТЕКСТ листа з пропозиціями - komitetu.pdf
Закрыть