Заголовок сторінки

Порядок коригування договірних величин споживання електричної енергії та нарахування двократної вартості за перевищення договірних величин споживання електроенергії.

1.Коригування договірних величин споживання електричної енергії на поточний розрахунковий період проводиться при наявності письмового звернення Споживача при виконанні умов:

1.1. Коригування договірної величини споживання електричної енергії в сторону зменшення протягом розрахункового періоду проводиться за умови:

- Споживач звернувся протягом розрахункового періоду;

- звернення зареєстроване не пізніше, ніж за п'ять робочих днів Постачальника до закінчення розрахункового періоду.

1.2. Коригування договірної величини споживання електричної енергії в сторону збільшення протягом розрахункового періоду проводиться за таких обов'язкових умов:

- Споживач звернувся щодо коригування договірної величини споживання електричної енергії протягом поточного розрахункового періоду;

- звернення зареєстроване не пізніше ніж за п'ять робочих днів Постачальника до закінчення розрахункового періоду;

- Споживачем здійснено оплату додатково заявленого обсягу споживання у повному обсязі протягом п'яти робочих днів Постачальника з дня звернення;

- Споживач виконує свої зобов'язання щодо оплати електричної енергії по всіх видах платежів відповідно до умов Договору (відсутність заборгованості за спожиту активну електричну енергію, за перетікання реактивної електричної енергії, за перевищення договірної величини споживання електричної енергії та/або потужності;

- наявність оплати попереднього та/або планового платежу, якщо умовами Договору такі передбачені;

- виконання Споживачем своїх зобов'язань щодо дотримання здійснення остаточних розрахунків за минулі періоди.

2. У разі не виконання вищезазначених умов Споживачу надсилається лист-відмова у коригуванні договірної величини споживання електричної енергії в розрахунковому періоді, а також, Споживач несе відповідальність згідно з п.4.2.2 Договору про постачання електричної енергії та п.6.16 Правил користування електричною енергією.

3. Відповідно до п.4.4 Правил користування електричною енергією Споживач має право повторно протягом поточного розрахункового періоду звернутися до Постачальника із заявою щодо коригування договірної величини споживання електричної енергії але не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до закінчення розрахункового періоду.

4. Зразки звернення для коригування договірних величин споживання електричної енергії:

- для Споживача, якому не встановлюються договірні граничні величини споживання електричної потужності;

- для Споживача, якому не встановлюються договірні граничні величини споживання електричної потужності (з населенням);

- для Споживача, якому встановлюються договірні граничні величини споживання електричної потужності;

- для Споживача, якому встановлюються договірні граничні величини споживання електричної потужності (з населенням);

- для Споживача, якому встановлюються договірні граничні величини споживання електричної потужності та розрахунок ведеться за тарифами диференційованими за періодами часу;

- для Споживача, якому встановлюються договірні граничні величини споживання електричної потужності та розрахунок ведеться за тарифами диференційованими за періодами часу (з населенням)

5. За більш детальною інформацією звертатися у відділ договірних відносин ПАТ ″Черкасиобленерго″ за тел. (0472)39-52-24.

Закрыть