До уваги партнерів! ВП "Черкасиенергоремонт" пропонує: виконання капітальних та поточних ремонтів трансформаторів, обладнання електромереж, комунікацій, будівель, виготовлення електротехнічних та інших виробів. Сучасна технічна база, багаторічний досвід, кваліфікований персонал. Контакти: (0472) 716844, (050) 3133200, grv_er@obl.ck.energy.gov.ua

Заголовок сторінки

Для більш зручного пошуку інформації на сайті ПАТ "Черкасиобленерого" була проаналізована, доповнена та систематизована інформація про «зелений» тариф на електроенергію для приватних домогосподарств й розміщена у розділі "СПОЖИВАЧАМ": http://www.cherkasyoblenergo.com/zelenyi_taryf.html.

Зокрема, там можна знайти дані щодо порядку продажу, обліку та проведення розрахунків, рекомендації до обладнання та засобів обліку генеруючих установок, встановлених у приватному домогосподарстві, а також чинні Постанови про встановлення «зелених» тарифів.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатися до кол-центру підприємства за номером (0472) 33-87-87 (цілодобово) або ІКЦ.

Закрыть