Заголовок сторінки

Наразі в ПАТ «Черкасиобленерго» відбувається складний процес – становлення нового підприємства. Це тягне за собою зміну формату та пріоритетів діяльності. Ефективні зміни вимагають всебічного розвитку, в тому числі і особистісного розвитку кожного працівника.

– Кожен представник Товариства – це невеличка цеглинка, з якої будується грандіозна споруда – ПАТ «Черкасиобленерго». І успішність кожної з них - це запорука стабільності підприємства в цілому, – цього принципу дотримується Голова Правління Товариства Олег Самчук.

Саме тому він виступив ініціатором запуску проекту «Розвиток особистості». У межах цього напрямку діяльності дирекцією з управління персоналом було розроблено ряд цікавих і корисних подій.

Пілотний проект з запланованої серії заходів, а саме перший тренінг з серії «Сервісне обслуговування споживачів», відбувся 22 лютого 2018 року у відокремленому структурному підрозділі «Чорнобаївський район електричних мереж». Захід проводився під керівництвом директора з управління персоналом Надія Братаніч, а тренером виступила Олена Коваль – інженер І категорії навчально-курсового комбінату.

Перший тренінг з серії "Сервісне обслуговування споживачів" у рамках проекту "Розвиток особистості відбувся у Чорнобаївському РЕМ

Учасниками тренінгу стали працівники енергозбутової служби ЧорнобаївськогоРЕМ. В ході роботи вони мали змогу отримати актуальну інформацію, що стосується підходів до обслуговування споживачів, особливостей сервісу в галузі енергетики, психологічних аспектів комунікацій та стресостійкості.

Перший тренінг з серії "Сервісне обслуговування споживачів" у рамках проекту "Розвиток особистості відбувся у Чорнобаївському РЕМ

Проходив тренінг в режимі інтенсивної взаємодії між тренером та учасниками, містив елементи індивідуальної та групової роботи, ділових ігор, дискусій, обговорення ситуацій з реального життя. Заняття було побудовано таким чином, щоб окрім практичних порад, учасники мали можливість застосувати отримані знання на практиці під час опрацювання ситуаційних завдань. Тому здобуті під час тренінгу навики дозволять підвищити ефективність співпраці енергозбутової служби зі споживачами електроенергії.

Перший тренінг з серії "Сервісне обслуговування споживачів" у рамках проекту "Розвиток особистості відбувся у Чорнобаївському РЕМ

Тренінг у Чорнобаївському РЕМ – лише початок. Найближчим часом планується проведення тренінгу з сервісного обслуговування споживачів на базі інших відокремлених структурних підрозділів. В майбутньому будуть організовані тренінги з тайм-менеджменту, цілепокладання, командної роботи, ефективного лідерства та інших цікавих тем.

Тож, чекаємо на нові цікаві зустрічі в найближчому майбутньому!

Закрыть