Заголовок сторінки

Із робочим візитом голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук відвідав Канівський РЕМ. На початку зустрічі Олег Григорович теплими словами привітав працівниць з Міжнародним жіночим днем.

Канів – серце Черкащини!

- Канів – серце України і серце Черкаської області. Дорогі наші жінки! Від усієї душі вам бажаю всього найкращого, і щоб на ваших вустах завжди була щаслива посмішка. Ми, чоловіки, у неоплатному боргу перед вами. Саме завдяки жінкам ми приходимо у цей світ. І перша жінка, яка нас зустрічає – це наша мати. І мати – це саме та людина, яка з наших перших днів вчить нас, як треба жити, виховує у нас доброту, – сказав Олег Самчук.

Канів – серце Черкащини!

Користуючись нагодою, голова правління залюбки познайомився та поспілкувався з колективом Канівського РЕМу.Велику увагу він приділив питанням перспектив розвитку Товариства, покращенню умов праці кожного працівника, підвищенню заробітної плати та погашенню заборгованості.

– Нині вирішуємо питання щодо виплати заробітної плати за січень і за половину лютого. Збираємось купити зручний і надійний спецодяг, щоб наші хлопці мали у чому працювати. Вже профінансували придбання спецвзуття. Думаю, що до кінця квітня ви отримаєте і спецодяг, і взуття, – повідомив Олег Самчук.

Канів – серце Черкащини!

Візит голови правління приємно вразив працівників Канівського РЕМу.Можливість наживо поспілкуватись із головою правління випадала лише раз за 20ть років, згадують старожили РЕМу. Тож Олег Самчук зламав сталий стереотип, що голова правління живе «іншим» життям, далекий від людей, їхніх проблем чи потреб.

Канів – серце Черкащини!

– Трапляються керівники, які бояться говорити про нагальні потреби, але я таке не вітаю. Якщо щось потрібно, не соромтесь, а негайно звертайтесь, і ми все швидко вирішимо, – резюмував Олег Самчук.

Канів – серце Черкащини!

Керівнику Канівського РЕМу Олегу Ярошинському голова правління доручив більше заохочувати працівників за старанну працю та вислугу років і оперативно реагувати на звернення представників колективу про допомогу.Олег Самчук подякував колективу за злагоджену та якісну роботу, і наголосив, що найбільша цінність для нього – працівники Товариства.

Закрыть