Заголовок сторінки

«Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!»

Т.Г.Шевченко
 
204 роки тому - 9 березня 1814 року народився геній українського народу -  Тарас Шевченко.
Україна відзначає Шевченківські дні
Вшанувати пам'ять Великого Кобзаря, покласти квіти на могилу Тараса Шевченка на Чернечій горі і помолилися за душу українського генія пришли голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук та начальник Канівського РЕМ Олег Ярошинський.
Україна відзначає Шевченківські дні
- Тарас Шевченко - геній, народжений у кріпацькій родині, який став символом прагнення українців до свободи і життя у вільній від будь-якого утиску країні. Його поетичне слово відоме далеко за межами України. Минатимуть роки, а мудрі Тарасові слова ще довго будуть згадувати нащадки, вони, написані два століття тому, але актуальні й зараз, - зазначив Олег Самчук.
Україна відзначає Шевченківські дні
Тарас Шевченко - один із творців української літературної мови, поет-революціонер, поет-романтик і поет-мрійник. Вірші Великого Кобзаря надихали на священну боротьбу за волю України багато поколінь українських патріотів. Вони облетіли весь світ і наповнювали натхненням серця борців за свободу скрізь, де панував гніт і приниження.

10 березня 1861, на 47 році життя перестало битись серце Великого сина України. Він залишив по собі незгасимий слід, що, як Чумацький шлях, є вічним дороговказом для української нації. 
Закрыть