Заголовок сторінки

100 відсотків заробітної плати за січень 23 березня виплатять працівникам ПАТ «Черкасиобленерго». Також із січня будуть виплачувати премію за основні показники роботи підприємства.

- Від того, на скільки оперативно і своєчасно з Товариством будуть розраховуватись споживачі за використану електроенергію, залежить стабільність роботи ПАТ «Черкасиобленерго», виплата заробітної плати працівникам, забезпечення робітників необхідними матеріалами та проведення розрахунків з ДП «Енергоринок» за придбану електроенергію, - підкреслив голова правління Олег Самчук, - Тому, прошу директорів і працівників РЕМів продовжувати роботу з боржниками та контролювати стан розрахунків зі споживачами. Адже саме від нас з вами залежить погашення заборгованості по зарплаті та своєчасна її виплата. Дякую працівникам Товариства за розуміння та сумлінну працю.

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук тримає на особистому контролі своєчасність розрахунків за спожиту електроенергію найбільшим споживачем - ПАТ «Азот».

З початку перебування Олега Самчука на посаді голови правління Товариства, ПАТ «Азот» за спожиту електроенергію поточного споживання розраховується стовідсотково.

Закрыть