Заголовок сторінки

Голова правління Олег Самчук відвідав службу високовольтних ліній ПАТ "Черкасиобленерго". В рамках Дня охорони праці Товариства Олег Григорович перевірив стан майнового комплексу структурного підрозділу та поспілкувався з трудовим колективом.

- Перш ніж з людей питати, необхідно забезпечити працівників усім необхідним. Спочатку люди, потім залізо. Сьогодні ми виплатили в повному обсязі заробітну плату за березень. До кінця квітня робітники отримають новий спецодяг та взуття. Ремонтуємо техніку та оновлюємо приміщення. Все це стало можливим завдяки ефективній роботі кожного з вас, - зазначив голова правління Олег Самчук.

В структурному підрозділі знаходиться більше 65-ти одиниць техніки, переважно – це вантажні та спеціалізовані транспортні засоби. Здебільшого, вік автотранспорту перевищує 20 років. Підтримка автопарку в належному стані  потребує постійного технічного обслуговування та фінансового забезпечення. 

Не менш важливим є питання оновлення оргтехніки, без якої робота релейної служби просто неможлива.

- Сьогодні нам привезли новий спеціалізований принтер і комп'ютер. Ми не отримували нової оргтехніки більше п`яти років. А вона нам вкрай необхідна для проведення складних розрахунків, розробки та друку схем. Дякуємо, тепер ми будемо працювати ще краще, - поділився начальник релейної служби ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Патлань

Також Голова правління подякував працівникам за роботу та те, що в скрутний для підприємства час зберегли колектив.
Закрыть