Заголовок сторінки

З 23 по 28 квітня 2018 року проходитеме Тиждень охорони праці під девізом: "Захищене і здорове покоління", згідно наказу Голови правління Олега Самчука від 02.04.2018 №164 "Про проведення Тижня охорони праці з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці" в ПАТ "Черкасиобленерго". В товаристві створено організаційний комітет та розроблено План заходів по проведенню Тижня охорони праці.

В ПАТ "Черкасиобленерго" повсякденно приділяється увага навчанню та створенню належних умов праці для молодих працівників. Одними з пунктів заходів по проведенню Тижня охорони праці з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці є постійне:
- забезпечення проведення медичних оглядів категорій молодих працівників та роз’яснювальної роботи щодо необхідності дбати про власну безпеку, важливості дотримання здорового способу життя;
- організація «наставництва з безпечних умов праці» перед допуском молодих працівників до самостійного виконання робіт;
- навчання з питань охорони праці молоді без досвіду роботи по затверджених програмах спеціальної підготовки з питань охорони праці.

ПАТ "Черкасиобленерго" удосконалює комплексні підходи, які сприятимуть виробленню культури профілактики в галузі охорони праці та техніки безпеки.

З повагою Служба охорони праці
Закрыть