Заголовок сторінки

8 та 9 травня в Україні відзначаються Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни.

Це дні пам'яті про жахливі події, що забрали життя понад 60 мільйонів людей, про насилля світового масштабу, зруйновані долі людей різних рас і націй, чоловіків, жінок і дітей.
Ми вшановуємо воїнів, які загинули і тих хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. "Жертв" депортацій, воєнних злочинів та злочинів проти людяності скоєних у роки війни. Вшановуємо подвиг українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Висловлюємо велику повагу усім борцям проти нацизму.

- Ці дні ми, разом з усім світом, вшановуємо мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів. Український народ, як ніхто інший, знає ціну свободи. Адже саме на нашій землі відбувалися одні з найтрагічніших подій тієї страшної війни. Мільйони українців були знищені, закатовані, перевезені на чужину. У День пам'яті та примирення, 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій ми схиляємо голову перед усіма жертвами тих страшних подій. Вшановуємо героїв-визволителів, які боролися проти тоталітарних ідеологій та поклали життя за свободу свого народу, своєї батьківщини та миру,- наголосив Олег Самчук.

Найвідповідальніше завдання нашого покоління - прагнути до миру. Ніколи знову!
Закрыть