Заголовок сторінки

25 травня керівництво ПАТ "Черкасиобленерго" відкрило тільки-но  відремонтовану базу відпочинку "Енергетик". База функціонує вже 15 років, але такого ремонту, який днями завершили, ще не знала.

Ремонтні роботи тривали близько двох місяців. Результат перевершив сподівання: база стала, наче щойно побудована. Працівники ПАТ "Черкасиобленерго" власноруч замінили на будиночках для відпочинку покрівлю, скло у вікнах, пофарбували фасади, прибрали і освітили територію. Всі 20 будиночків "Енергетика" нині охайні і готові приймати відпочивальників упродовж всього літа. У кожному із них є кухня. А біля будиночків є новенькі умивальники, парасольки і шезлонги.  На базі одночасно можуть відпочивати вісімдесят осіб.

- Працівники компанії заслуговують на гідний відпочинок. Після буднів, і, особливо, після тих негараздів, які тривали у Товаристві упродовж двох років, і які їм довелось пережити. А це і майже п’ятимісячна затримка по виплаті зарплати, нестабільна ситуація на підприємстві і відсутність впевненості у завтрашньому дні. Люди, які протягом років працюють у компанії, не покинули її у важкі часи, заслужили на те, щоб разом зі своїми сім’ями відпочити у гідних умовах, - розповів голова Товариства Олег Самчук. - Зараз не кожному по кишені поїхати на море, а тут поруч Дніпро, і, відповідно, відпочинок на воді. Пляж вже прибрали, і розчистили підхід до води. Облаштували футбольне поле і волейбольну площадку, зробили освітлення, встановили лавочки. Я дуже радий, що наші працівники мають тепер можливість відпочивати з сім’ями у гідних умовах. Дякую всім працівникам за плідну роботу, за те, що вони і у важкі часи залишаються із компанією. Хочу, щоб у їхньому житті у компанії були і приємні миті. Тобто, щоб у час відпочинку, вони, насолоджуючись життям, були раді і горді тим, що працюють у ПАТ "Черкасиобленерго". Ми працюємо і для споживачів, і для наших людей.

Не приховує радості від оновлення і комендант бази "Енергетик" Алла Мартиш:
- Працюю тут майже двадцять років. Приємно вражена тими змінами, які відбулись на базі. Таке перевтілення за моєї пам'яті тут вперше. Впевнена, що приємно вражені будуть і відпочивальники. 

Для голови профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Олександра Чорного відкриття оновленої бази - справжнє свято. І у цьому році воно особливе. 
- Всі пам’ятають ті випробування, долати які працівникам довелось упродовж останніх двох років. І мені приємно, що спершу нинішнє керівництво придбало матеріали для роботи, а це – право на працю. Друге: забезпечило працівників спецодягом та засобами захисту - це охорона праці. І третє: відновило базу відпочинку, а це - соціальний захист працівників, - сказав Олександр Чорний.

Непогано потурбувались і про дозвілля відпочивальників. До їхніх послуг є басейн, більярд, настільний теніс, зал із плазмовим телевізором. Для дорослих і дітей на базі є велосипеди, а для рибалок та тих, хто любить відпочинок на воді – човни. У найближчих планах керівництва компанії ще є закупівля кількох байдарок та катамаранів. Окрім того, базу забезпечили швидкісним безпровідним Інтернетом, встановлено караоке, зроблені волейбольний і футбольний майданчики.  

Чудові умови створені і для дітей енергетиків. Споруджено дитячу площадку з пісочницями, гойдалками і басейном. А ще для маленьких відпочивальників закупили набори для малювання.
 
- Хочемо організувати для дітей конкурс дитячих малюнків, у ході якого юні відпочивальники можуть на свій смак розмалювати паркани навколо бази, - зазначив Олег Самчук

Відповідно до рішення правління, для енергетиків, які пропрацювали у компанії не менше 10 років, відпочинок на базі буде безкоштовним. Тим часом, для решти працівників товариства проживання у три-, чотиримісних номерах відповідно коштуватиме 45 та 60 грн, а у  шестимісному - 90 грн за одну добу. А це, погодьтесь, не так вже й дорого, і цілком під силу кожному працівнику товариства.

Закрыть