Заголовок сторінки

Шановні споживачі ПАТ «Черкасиобленерго»!

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася в ПАТ «Черкасиобленерго», та вчасно виконувати свої зобов’язання. Товариство буде вживати всіх дій (в тому числі припинення електропостачання), щоб спонукати споживачів сплачувати за спожиту електроенергію вчасно та у повному обсязі.

ПАТ «Черкасиобленерго» має зобов’язання по сплаті боргу в ДП «Енергоринок» по 35 млн грн щомісячно, що виникли внаслідок дій попереднього керівництва. В разі невиконання цих зобов’язань перед ДП «Енергоринок» у Товариства знову почнуться проблеми: будуть введені щодобові відрахування, і, як наслідок, – повториться ситуація з невиплатою заробітної плати і податків, відсутністю матеріалів та палива, неможливістю виїзду аварійної бригади тощо.

Тому, з метою стабільної роботи Товариства та, як результат, надійного і якісного електропостачання, ПАТ «Черкасиобленерго» переконливо просить усіх споживачів поставитися з особливою відповідальністю до виконання своїх обов’язків, зокрема в частині повної та своєчасної оплати за спожиту електроенергію.

Окремо просимо підприємства сфери житлово-комунального господарства, борг яких на даний час складає близько 20 млн грн, вжити всіх можливих заходів щодо оплати спожитої електричної енергії та, у разі потреби, звертатися до своїх міських та районних рад, місцевих органів самоврядування щодо виділення коштів для погашення заборгованості.

В іншому випадку ПАТ «Черкасиобленерго» зобов’язане і буде змушене діяти в межах чинного законодавства та припиняти електропостачання на об’єкти споживачів-боржників. 

На 01 червня 2018 року найбільшу заборгованість за спожиту активну електричну енергію допустили наступні підприємства та організації:

Таким чином, враховуючи наявність зазначеної заборгованості, звертаємося до споживачів-боржників з вимогою виконати свої зобов’язання в частині розрахунків. В разі не вирішення питання погашення будуть вживатись заходи по припиненню електропостачання у відповідності до вимог умов Договору та ПКЕЕ.

Закрыть