Заголовок сторінки

На працівників ПАТ "Черкасиобленерго" чекає ще одна база відпочинку. І це – база "Сонячна". Вона знаходиться поблизу села Степашки Гайсинського району (Вінничина) у дуже мальовничому місці на березі Південного Бугу.

Для відпочинку на базі створено приємні умови. Одна із основних переваг бази – вихід до берегу річки. Будиночки знаходяться у кількох кроках від води. Облаштовано пірси для купання та риболовлі, або насолоди споглядання мальовничих краєвидів. База одночасно може вмістити до сорока гостей. Щороку на "Сонячній" відновлює сили майже півтисячі енергетиків. 

- База надзвичайно популярна серед енергетиків. Щороку переважна більшість відпочиваючих – це ті працівники, які упродовж багатьох років із сім’ями приїздять сюди постійно, - розповіла адміністратор БВ "Сонячна" Валентина Бавіна, яка опікується базою вже 18 років.

База, яку утримують Уманські енергетичні мережі, зазвичай приймає гостей не тільки із цього відокремленого підрозділу, а й енергетиків із кількох найближчих районів електромереж.

- Тут відпочивають і уманчани, і працівники Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського, Маньківського, Лисянского та Катеринопілського районів електромереж. І це не дивлячись на те, що лисянські енергетики мають власну базу відпочинку – "Пролісок". Умови на базі створені, вважаю, не погані. Як бачите, тут є велосипеди, різний спортивний інвентар, а для любителів спорту – спортивна площадка. А замість старого телевізора, який давно відпрацював свій ресурс, я передав "Сонячній" телевізор зі свого кабінету. Там він мені ні до чого, а тут людям точно знадобиться,  - зазначив директор Уманських енергетичних мереж Сергій Полушко.

Відкрити сезон відпочинку та передати подарунки на базу приїздив директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Бращенко.

- Показником високого рівня компанії є не тільки її успіхи у роботі, але й те, як вона піклується про своїх працівників. Справді соціально відповідальною можна вважати тільки ту структуру, яка не тільки контролює виробничий процес, але й чуйно ставиться до людей праці та турбується про належний рівень їхнього відпочинку, дозвілля, оздоровлення, - підкреслив  Олександр Бращенко.

База відпочинку "Сонячна" оновлена та радо чекає на гостей.
Закрыть