Заголовок сторінки

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України від імені Українського народу прийняла Основний Закон держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої країни на світовій арені.

Енергетика завжди була і залишається передовою галуззю української економіки. Збереження цієї позиції – наша пріоритетна мета. Енергетики своєю відповідальною, напруженою працею завжди підтримували становлення Української держави, укріплення конституційних норм і стабільності у суспільстві. 

Ми усвідомлюємо, що тільки власною наполегливою працею та гострим розумом кожен з нас, українців, дозволить забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, де основні цінності – це життя, здоров’я, честь і гідність кожної людини. 

Тож, від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності.
Закрыть