Заголовок сторінки

Днями відбулася зустріч представників трудового колективу Смілянського міського РЕМ, Смілянського РЕМ, Черкаського міського РЕМ та ПАТ "Черкасиобленерго" з лідером ПП "Національний Корпус" (НК), депутатом Верховної Ради Андрієм Білецьким.
Присутні працівники подякували народному обранцю за постійну підтримку його побратимів з НК в боротьбі за відстоювання Товариства. Більше року "Національний Корпус" підставляє плече трудовому колективу, допомагає виборювати право на отримання заробітної плати, завжди поруч в судах, під стінами Кабміну і інших державних установ, які за весь цей час вимушені були пікетувати  енергетики, щоб домогтися справедливості.

Також, особиста зустріч з народними обранцями Андрієм Білецьким та Олегом Петренко, за участі лідера обласного осередку ПП " Національний Корпус" Дмитром Кухарчуком відбулася у голови правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олега Самчука. В неформальній обстановці Олег Самчук більш детально пояснив ситуацію народним депутатам, а саме, що та хто заважає стабілізації роботи підприємства та яким чином можна виправити ситуацію.

В свою чергу, Андрій Білецький сказав, що володіє інформацією відносно підприємства, тому пообіцяв всебічно сприяти вирішенню ситуації в Товаристві та подальшу підтримку представниками "Національного Корпусу"  наших працівників в намаганнях зберегти державне підприємство в державі, стабілізувати та розвивати енергетичну галузь на Черкащині. Головною цінністю для Андрія Білецького є народ України - українська нація, а ворогами його - олігархат, корупція, безчестя.

Олег Петренко – народний депутат від Черкащини. Саме на його виборчому окрузі знаходяться два найбільших підприємства області ПАТ "Черкасиобленерго" та ПАТ "Азот", багатотисячні колективи яких стали заручниками шахрайських схем колишнього керівництва енергетичного Товариства. Тож, весь цей час боротьби Олег Петренко скрізь був і є поруч з працівниками ПАТ "Черкасиобленерго", а також постійно бере участь в переговорних процесах, намагаючись всіляко допомогти знайти компромісне рішення для збереження всіх трудових колективів, дійти порозуміння та згоди між всіма сторонами боргових конфліктів заради стабільності, процвітання, економічного розвитку, як кожної людини особисто, так і області в цілому.

Результатом обговорень, поміж іншим, стало рішення про спільний брифінг Олега Петренко та Андрія Білецького у стінах Верховної Ради за участі голови правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олега Самчука, який відбудеться найближчим часом.

На завершення, Олег Самчук ще раз подякував Андрію Білецькому та Олегу Петренку за зустріч та за їх активну національну позицію. Також, слова глибокої вдячності голова правління висловив членам "Національного Корпусу"  та Дмитру Кухарчуку як лідеру обласного осередку за підтримку  та свідоме ставлення, відданість людям і небайдужість до майбутнього України.
Закрыть