Заголовок сторінки

Сьогодні, 11 липня, більше 200 представників трудового колективу приїхали до Апеляційного суду Вінницької області.

О 9:30 мало розпочатися засідання по справі № 757/20504/17-ц за заявою ПАТ «Черкасиобленерго» щодо роз'яснення виконання рішення про поновлення Кузьмінської С.О. на посаді т.в.о. голови правління ПАТ «Черкасиобленерго». Але судове засідання не відбулося. Справу перенесено у зв’язку з тим, що Кузьмінську С.О. не було належним чином повідомлено про час та місце проведення судового засідання. Розгляд справи було перенесено на 27 липня 2018 року.

Після засідання представники трудового колективу звернулися до Голови Апеляційного суду Вінницької області Кучевського Петра Васильовича з метою отримати роз’яснення щодо правомірності перенесення судового засідання. Так як саме на Суд покладено обов’язок щодо повідомлення сторін про місце і час розгляду справи.

- Сьогодні не відбулося судове засідання, тому що сторони повинні бути повідомлені належним чином. Якщо не було належного повідомлення, тоді справа має бути відкладена. Сторони мають право бути присутніми на судовому засіданні. Причини неявки головуючий суддя озвучив. Процесуальний закон вимагає справу відкласти – відклали. Призначили день наступного розгляду справи. Якщо наступного разу одна із сторін не явиться, а повідомлення про час і місце розгляду справи нею було отримано, то засідання буде розглядатися без сторони по справі – проінформував Голова Апеляційного суду Вінницької області.

 

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» продовжуватиме відстоювати свої права та сподівається на чесне і справедливе судочинство, яке не допустить відновлення на посаді Кузьмінської С.О., з ім’ям якої пов’язано укладання сумнівних правочинів, за результатами яких Товариству та Оптовому Ринку Електроенергетики нанесено шкоди на сотні мільйонів гривень.

Закрыть