Заголовок сторінки

Завжди відкриті для споживачів двері Інформаційно-консультаційного центру ПАТ "Черкасиобленерго". Тут працює вісім інженерів. У колі обов’язків фахівців ІКЦ – опрацювання письмових, усних скарг та звернень, а також особистий прийом громадян у порядку консультації.

Всього фахівцями ІКЦ за перше півріччя 2018 року прийнято і опрацьовано 3 497 звернень, що майже у шість разів більше, ніж за відповідний період минулого року.

- Це пов'язано з тим, що споживачі бачать: при звернені до Інформаційно-консультаційного центру їхні проблеми вирішують. А, окрім того, з минулого року наш центр не тільки опрацьовує звернення громадян, а й, для більшої зручності споживачів, почав приймати покази лічильників, - пояснила начальник Інформаційно-консультаційного центру ПАТ "Черкасиобленерго" Олена Проваторова.

Найчастіше громадяни звертаються з питань нарахувань за спожиту електричну енергію, переукладення договорів, надійності та якості енергопостачання, технічного стану ліній. На сьогодні набуло актуальності питання щодо перерахунку по субсидіях, що пов’язано з набуттям чинності Постанови НКРЕКП № 329 від 27.04.2018 року.

Як пояснила Олена Проваторова, звернення до ІКЦ громадяни можуть надсилати поштою, електронною поштою, або передати під час особистого прийому. У телефонному режимі фахівці ІКЦ надають виключно консультації.

Розгляд звернення відбувається так:
• Звернення, що надійшли до ІКЦ, реєструють у канцелярії ПАТ "Черкасиобленерго".
• Працівник ІКЦ, на розгляд якого потрапило те чи інше звернення, направляє службову записку з конкретного питання, порушеного у ньому, до відповідного району електромереж.
• Під контролем інженера ІКЦ, РЕМ вирішує питання по суті і направляє матеріали-відповіді за результатами проведеної роботи до Інформаційно-консультаційного центру. На підставі цих документів і формується повноцінна відповідь споживачу.

Деякі звернення з тих, що надходять від громадян і потребують більш детального вивчення, розглядають на комісії ІКЦ. До її складу, окрім працівників ПАТ "Черкасиобленерго", входять також представники НКРЕКП та Інспекції держенергонагляду в Черкаській області.

Шановні споживачі, фахівці Інформаційно-консультаційного центру ПАТ "Черкасиобленерго" завжди раді вам допомогти!

Ми працюємо: 
понеділок - четвер з 9-00 – 16-00,
п’ятниця з 9-00 - 15-00
субота, неділя – вихідні.

Адреса Інформаційно-консультаційного центру:
18003, вул. Благовісна,166, м. Черкаси
консультації за телефонами – 33-57-44; 37-44-90;
37-95-10(факс); 37-28-56;

У разі потреби, надсилайте запитання до ІКЦ у електронному вигляді
Е-mail: ikc@obl.ck.energy.gov.ua


Закрыть