Заголовок сторінки

На запрошення працівників голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" відвідав Лисянський РЕМ . В рамках робочого візиту Олег Самчук особисто познайомився та поспілкувався з трудовим колективом. 

- Ви одні з найкращих. Лисянський РЕМ серед лідерів по показниках ефективності . Завдяки успішній роботі  трудових колективів Товариство виконує свої першочергові завдання: виплату заробітної плати, забезпечення спецодягом на зимовий період та поліпшення умов праці робітників. Тому що головна цінність компанії - це наші працівники, - сказав Олег Самчук.

Голова правління привіз необхідні для роботи висоторіз,  принтер і комп'ютер. В розмові з працівниками Лисянського РЕМ Олег Самчук,  перш за все, подякував  трудовому колективу за роботу, за відданість справі, небайдужість і віру в Товариство.  Він детально пояснив ситуацію на підприємстві, окреслив можливі перспективи і варіанти розвитку подій. Наголосив на необхідності готуватися до осінньо-зимового періоду та проводити розчистки задля недопущення пошкодження ліній через падіння гілля чи дерев. Тому що завдання Товариства - це надання якісних послуг споживачам.

- Лисянка -  одне з найкрасивіших селищ на Черкащині, яке я бачив. Тут дуже гостинні люди. Дякую вам за теплу зустріч і позитивний настрій.  Дякую, що підтримуєте Товариство і активно захищаєте інтереси компанії. Разом ми змогли вивести компанію з кризи, тож спільними зусиллями виведемо Товариство на лідируючі позиції серед енергопостачальних підприємств України, - наголосив голова правління Товариства.

Закрыть