Заголовок сторінки

Сьогодні стартував турнір з пляжного футболу та пляжного волейболу ПАТ "Черкасиобленерго", який триватиме три дні – з 6 по 8 вересня. Урочисте відкриття спортивного свята відбулося на березі Дніпра на території бази "Енергетик", що поблизу Сокирного.

Спорт енергетики люблять, бо це і хороший відпочинок, і надійний метод плекання командного духу, а тому спортивним святам у Товаристві завжди раді. Однак, такий спортивний захід, як турнір з пляжного футболу та пляжного волейболу у ПАТ "Черкасиобленерго" відбувається вперше.

- Я завжди підтримую спорт і бачу, що він користується популярністю у нашому Товаристві. Тож, була така пропозиція, і ми з профкомом ще на початку липня вирішили провести цей турнір на нашій оновленій базі "Енергетик". Дуже хочеться, щоб колектив Товариства згуртовувався, а спорт цьому сприяє чи не найкраще. Це показала і спартакіада, яку ми провели навесні, і яка пройшла чудово. І зараз мені приємно бачити багато ще зі спартакіади знайомих облич. Приємно бачити, що багато наших працівників приїхали представляти свої райони електромереж на турнірі з пляжного футболу та пляжного волейболу. Тож бажаю, щоб ви повернулись додому здорові і об'єднані єдиним командним духом нашої Компанії. І нехай переможуть найсильніші, - привітав учасників турніру голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук.Змагання триватимуть три дні. Із 24 відокремлених структурних підрозділів Товариства участь у турнірі бере 20: 17 команд по 5 гравців пляжного футболу та 16 команд по 3 гравці з пляжного волейболу. 

Закрыть