Заголовок сторінки

Так вважають учасники нового спортивного свята ПАТ "Черкасиобленерго", а саме турніру з пляжного футболу та пляжного волейболу. Журналісти прес-центру Товариства на власні очі побачили і переконались, що енергетики люблять спорт і з задоволенням беруть участь у різних спортивних заходах.
І чим більше тих заходів буде – тим краще, вважають працівники ПАТ "Черкасиобленерго" з тих, які міцно дружать зі спортом. Щоб повірити у це, варто просто послухати, що говорять про спортивне свято його безпосередні учасники.

Максим Довгий, начальник відділу договірних відносин апарату управління ПАТ "Черкасиобленерго":
- Враження від турніру чудові. Бо це добре, коли представники всіх районів електромереж дружно збираються і спілкуються. Виникає хороша атмосфера єднання. Перемога – це не головне. Головне - це спілкування, позитивний настрій і відпочинок. Добре, що такі спортивні свята проводяться. Тож, дай Бог, щоб у нашому Товаристві все було добре, і щоб таких заходів було побільше.

Максим Герман, електромонтер ОВБ Канівського РЕМ:
- Хороша гра, гідні суперники, доброзичлива атмосфера. Також дуже сподобалась база "Енергетик". Тут створено добрі умови для проживання, відпочинку та дозвілля. Це просто "бомба". У наступному році обов'язково приїду сюди відпочивати.

Віктор Середенко, інженер із охорони праці ВП Черкасинергоремонт:
- Я порівняно недавно почав працювати у Товаристві, але на такому святі вдруге. Навесні брав участь у спартакіаді ПАТ "Черкасиобленерго". Приємно бачити знайомі обличчя спортсменів, з якими якраз тоді й познайомився. Спілкуємось. Мені це подобається, бо такі спортивні свята об'єднують колектив Товариства. Думаю, що треба продовжувати у цьому ж напрямку.

Віктор Годованюк, інспектор енергозбуту Христинівський РЕМ:
- Напружена боротьба на футбольному полі, запекла боротьба на волейбольному полі. Це саме те, що потрібно на спортивних змаганнях. Мені подобається, що тут все це є. Бо ми – енергетики, боремось не лише за високі показники у праці, але й за досягнення у спорті. Це взаємопов’язані речі. А також, хочу подякувати за чудовий захід і відмінну організацію.

Юрій Каліберденко, електромонтер по ремонту повітряних ліній Черкаського міського РЕМ:
- Цей турнір - і гарний відпочинок і чудова можливість спілкуватися з колективом. Тут і проводиш дозвілля, і граєш. Колектив за тебе уболіває, а ти намагаєшся через це грати ще краще. І так кожний учасник. Всі вболівають один за одного. Такі заходи здружують колектив.

Володимир Русович, інспектор Смілянський міський РЕМ:
- Організація на високому рівні, команди доброзичливі, конфліктів ніяких не було, суддівство об'єктивне. Усім задоволені. Частіше б проводились такі заходи, бо це й цікаве проведення часу, і вони згуртовують.

Лариса Сімборська, бухгалтер Тальнівського РЕМ:
- 24-й рік працюю у Тальнівському РЕМ, і кожного разу брала участь у спартакіадах ПАТ "Черкасиобленерго". Я дуже рада, що зробили ще одне спортивне свято, де є волейбол і футбол. Бачу, що організатори спортивних заходів хочуть їх вдосконалити, доповнити новими видами спорту. Проводити такі спортивні свята – це правильно. Ми, беручи участь у змаганнях, знайомимось зі своїми колегами з інших районів електричних мереж, і це нас усіх згуртовує, об’єднує. Отож, від турніру тільки хороші враження.

Інна Сахарова, контролер енергозбуту Уманських енергетичних мереж:
- Мені дуже сподобалось брати участь у турнірі. Тут зібрались дуже дружні та хороші люди. А не дружніх, якщо вони тут і були, я не зустрічала. Я дуже задоволена, що взяла участь у цьому турнірі, та хочу ще.
Закрыть