Заголовок сторінки

У вівторок 11 вересня відбулася чергова нарада оперативного персоналу ПАТ "Черкасиобленерго", а саме начальників диспетчерських служб і головних інженерів низки районів електричних мереж. 

Оперативний персонал решти РЕМ на таку ж нараду зберуть у четвер 13 вересня у Звенигородському районі електричних мереж.

Як розповів директор технічний ПАТ "Черкасиобленерго" Володимир Заврін, під час наради обговорювали найбільш гострі проблеми та поточні питання, які сьогодні турбують енергетиків: розчистка повітряних ліній електропередачі, забезпечення пальним тощо.

- На щастя, поки що перед нашим колективом не стоїть питання виплати зарплати, але нагальних проблем вистачає. Труднощі є, і я дуже вдячний нашим працівникам, що вони терпляче, стиснувши зуби, працюють та витягують підприємство у такій важкій ситуації. І ми можемо більш-менш нормально забезпечувати споживачів електроенергією, - зазначив Володимир Заврін.

Серед нагальних питань було, є і залишається проведення розчистки трас повітряних ліній електропередачі. Оскільки цю роботу треба проводити круглий рік. 

- Наступне важливе питання, яке обговорювали на нараді, було те, що НКРЕКП своїм приписом зобов'язало нас до 1 грудня цього року ввести в дію геодезичну інформаційну систему. Тобто, на карту Черкаської області має бути нанесена вся наша мережа для того, щоб споживачі, які бажають до неї приєднатись, увійшовши у цю систему, могли самі подивитися: чи вони потрапляють під стандартне, чи нестандартне приєднання, і визначити, яких капіталовкладень це потребуватиме, - пояснив Володимир Заврін

Закрыть