Заголовок сторінки

ПАТ «Черкасиобленерго» - енергопостачальна компанія, основне завдання якої є надання якісних послуг споживачам нашої області. В свою чергу, обов’язок споживачів – вчасно сплачувати за спожиту електроенергію.

За кошти, отримані від споживачів, ПАТ «Черкасиобленерго» проводить розрахунки з ДП «Енергоринок» за куповану електроенергію, утримує електромережі, забезпечує функціонування Товариства, а головне, виконує умови Колективного договору щодо вчасної виплати заробітної плати та інші соціальні зобов’язання перед своїми працівниками. Тому, одним із нагальних питань є забезпечення 100 % розрахунків за спожиту електричну енергію побутовими та юридичними споживачами.

ПАТ «Черкасиобленерго» вимушене діяти в рамках чинного законодавства і обмежувати постачання електроенергії всім боржникам. В той же час, Товариство з розумінням ставиться до складних ситуацій, які можуть виникати у комунальних підприємств водозабезпечення міст та селищ, тому завжди йде на зустріч у пошуках спільного компромісу щодо врегулювання проблем.

Комунальні підприємства та органи місцевого самоврядування, від яких залежить комфортне життя населення, несуть пряму відповідальність за розрахунки з енергопостачальними компаніями. Ми вдячні всім посадовим особам Черкащини, які вчасно виконують свої зобов’язання, чим забезпечують стабільне функціонування об`єктів соціального значення.

Нажаль, ПАТ «Черкасиобленерго» стикнулося з проблемою багатомільйонної заборгованості за спожиту електроенергію комунальними підприємствами «Уманьводоканал» Уманської міської ради та «ВодГео» (м. Сміла), які на 01.09.2018 року мали заборгованості в розмірі 6839801, 53 грн та 5252035, 76 грн відповідно.

Такий стан справ вимагав від ПАТ «Черкасиобленерго» вжити заходи по обмеженню постачання електричної енергії на електроустановки таких споживачів, відповідно до пункту 7.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Застосування заходів у вигляді знеструмлення об’єктів Cпоживачів, які приймають участь у забезпеченні водопостачання до осель побутових споживачів та соціально-значимих об’єктів, призвело до виникнення соціальної напруженості в містах Умань та Сміла.

Через припинення постачання електричної енергії, від керівників таких підприємств йшли численні письмові звернення до усіх можливих контролюючих та державних установ із проханням втрутитись у ситуацію для врегулювання питання заборгованості.

ПАТ «Черкасиобленерго» розуміючи усі труднощі, пов’язані з вирішенням питань погашення заборгованості за спожиту електричну енергію, та приймаючи до уваги чисельні гарантійні листи, що надходили як від керівників споживачів-боржників, так і від керівників відповідних міст та районних адміністрацій, а також рекомендації НКРЕКП, запропонувало проекти договорів реструктуризації електричної енергії. Так, проектами договорів передбачено реструктуризацію заборгованості на терміни 18 – 20 місяців, із сумами погашення, що визначені як мінімально можливі для забезпечення платоспроможності таких споживачів. В результаті проведеної роботи, 28 вересня 2018 року, було укладено Договори про реструктуризацію заборгованості №№ 922-01/22-18 та 923-01/22-18, відповідно з КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради та КП «ВодГео» (м. Сміла).

Важливим фактором в процесі позитивного врегулювання питань між постачальником та споживачами стала позиція керівного складу ПАТ «Черкасиобленерго», керівників районних державних адміністрацій та обласної державної адміністрації. Представники органів місцевого самоврядування гарантували погашення поточної заборгованості та виконання умов укладених договорів про реструктуризацію заборгованості.

Закрыть