Заголовок сторінки

Сезон відпочинку на базах Товариства «Енергетик» і «Сонячна» завершився. Цього року оздоровчі заклади відвідали більше тисячі працівників підприємства та членів їх родин.

З настанням осені, коли за вікном дощі та вітер, приємно згадувати теплі літні дні. Як ніколи насичено пройшов цьогорічний сезон літнього відпочинку та оздоровлення на базах ПАТ «Черкасиобленерго», який завершився 1 жовтня. Для комфортного відпочинку були створені всі умови: провели ремонтні роботи, потурбувалися про дозвілля та забезпечили територію відпочинку басейнами, столами для настільного тенісу та більярду, залами з плазмовими телевізорами та караоке, дитячими ігровими майданчиками та всім необхідним для активного дозвілля. Для дорослих і дітей, які люблять активний відпочинок, придбали велосипеди, а для рибалок та тих, хто любить відпочинок на воді – човни. Усі умови для насолоди свіжим повітрям, сонцем, пляжем, лісом, цікавим відпочинком в родинному колі були створені на базах Товариства для наших працівників.

Однією з найважливіших новацій на «Енергетику», за словами голови профспілкового комітету ПАТ «Черкасиобленерго» Олександра Чорного, стало створення майданчиків для пляжного волейболу і міні-футболу.

- Це не лише значно підвищило рівень комфорту відпочинку, але й дозволило вперше в історії Товариства провести турніри з пляжного волейболу і пляжного міні-футболу. Участь у спортивних змаганнях взяли близько 150 спортсменів із 18 районів електромереж. Приємно, що турніри пройшли на високому організаційному та спортивному рівні. В ході змагань визначили кращі команди з пляжного волейболу та пляжного міні-футболу. Призерами турніру з пляжного волейболу стали команди Тальнівського, Канівського та Кам’янського районів електромереж. Серед кращих команд з пляжного міні-футболу - команда апарату управління ПАТ «Черкасиобленерго», Чорнобаївського, Маньківського та Канівського РЕМ. Також високий рівень гри показала команда Христинівського району електромереж, хоч і не вийшла у фінал. Вперше на базі «Енергетик» відбувся «Конкурс дитячого малюнку на паркані», участь у якому взяло двадцять дітей енергетиків. Діти разом із батьками прикрасили паркан бази яскравими та красивими малюнками. Вони залюбки взяли участь у різних змаганнях та поласували козацькою кашею, яку для них приготували на багатті, - розповів голова профкому ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

Тим, як пройшов сезон літнього відпочинку, цілком задоволена і комендант бази «Енергетик» Алла Мартиш.

- Всього за цей літній період тут відпочило понад 700 енергетиків та членів їхніх сімей. Все пройшло чудово. Люди, які щороку приїздять сюди, були приємно вражені тими оновленнями, які здійснили на базі. Адже таке оновлення зроблено вперше за останні 19 років. І особлива подяка за це голові правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олегу Самчуку. Він не тільки зробив все, що я просила, для оновлення бази, але й сам доклав руку до того, щоб підняти рівень комфорту. Оновлення будиночків, нова постіль, матраци, посуд, комоди, рукомийники – це не просто пофарбувати, це турбота про людей. Скільки зроблено для дозвілля… і спорт і караоке. Навіть, забезпечити базу Wi-Fi – це одна з його ідей. Загалом, Олег Григорович почав турбуватись про оновлення бази задовго до початку сезону, ще з січня. Дуже приємно ще й те, що комфортні умови створені і для дорослих, і для дітей. Малечі дуже сподобався басейн, що його придбали для бази та новий ігровий майданчик з гойдалками, гіркою та пісочницею. Дітлахам були закуплені ігрові відерця з лопатками, м`ячі, олівці, альбоми і ще безліч цікавинок. Окрема подяка від енергетиків за велосипеди. Адже завдяки цьому багато сімей, які тут відпочивали, із задоволенням разом з дітьми їздили на велопрогулянки і милувалися краєвидами природи, - поділилася враженнями Алла Мартиш.

Вдало пройшов сезон і на базі «Сонячна», що знаходиться на березі річки Південний Буг. Особливість «Сонячної» - це рибалка, походи за грибами та ягодами.

- Цьогоріч на «Сонячній» відпочило понад 300 енергетиків та членів їх сімей. Завдяки керівництву та профспілковому комітету ПАТ «Черкасиобленерго» тут створено приємні умови для проживання, відпочинку та дозвілля. Закуплено новий спортінвентар, ігри для дітей, велосипеди, у тому числі і дитячі. А велосипед тут – предмет необхідності, бо до магазину не так вже й близько, тож дістатися до нього пішки нелегко. Для водного відпочинку оновлено два пірси, і ще один облаштували суто для рибалки. Тут мальовнича природа, чисте повітря, а разом з тим оновленням, яке зробили цього року на «Сонячній», енергетики мали змогу чудово відпочити, як кажуть, і тілом, і душею, - поділився голова цехового комітету профспілки Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Крамський.

Найбільша цінність для Товариства – це люди! Тому, керівництво та профком ПАТ «Черкасиобленерго» і надалі будуть піклуватись про комфортний відпочинок своїх працівників.

Закрыть