Заголовок сторінки

Розчистку повітряних ліній електромереж на ділянках Поляна-Сокирне 1 та Поляна-Сокирне 2 завершено. Саме від них отримує живлення насосна станція водопостачального підприємства обласного центру КП «Черкасиводоканал».

Розчистка розпочалася ще в квітні поточного року. Для її проведення Товариство мобілізувало спеціалізовану техніку та кваліфікованих фахівців, які мають право вести ці роботи. Усі роботи відбувалися за чіткими правилами та з відповідним документальним оформленням. Усього було розчищено близько 50 км ліній електропередач.  

- З початку року працівниками «Черкасиобленерго» велися безупинні роботи по приведенню охоронних зон повітряних ліній в задовільно-технічно справний стан, – говорить заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко,до розчистки мереж залучалися робітники з районів, які працювали кожного дня включно з суботою та неділею.

Також В’ячеслав Гайко повідомив,що під час розчистки виникали й деякі труднощі.

- Ми виявили таку ситуацію, що деякі ліси є «нічийними», тобто їх власники не встановлені. Відтак були проблеми з отриманням лісорубних квитків. Писалися десятки звернень у різні інстанції, і наразі можемо констатувати, що станом на 1 листопада роботи повністю закінчені. 

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» тримав на особистому контролі питання щодо розчистки повітряних ліній. 

- Коли минулої зими 18 та 19 січня негода залишила Черкаси без води, у ПАТ «Черкасиобленерго» був створений штаб для ліквідації надзвичайної ситуації за підтримки міської ради, Черкаської ОДА і особисто Юрія Ткаченка. Були отримані всі необхідні дозволи, отримані лісорубні квитки. І наразі можу констатувати, що працівниками Товариства проведена значна робота по унеможливленню минулорічної ситуації. Більше того, електролінії захищені від можливого падіння дерев на наступні п’ять, а то й десять років, якщо просто підтримувати дані ділянки в належному стані. Хочу подякувати усім хто сприяв виконанню цих надважливих робіт, а особливо працівникам Товариства, що не зважаючи ні на погодні умови, ні на складність виконуваних робіт, поставилися відповідально до цієї важливої задачі та встигли вчасно розчистити ділянки на важливих об’єктах, – зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Закрыть