Заголовок сторінки

11 червня 2017 року набув чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. №2019-VIII (далі - Закон). Відповідно до положень Закону, ПАТ "Черкасиобленерго" має здійснювати розподіл електричної енергії в межах закріпленої території Черкаської області, виконувати функції, мати права і обов’язки Оператора системи розподілу.

Взаємовідносини ПАТ "Черкасиобленерго" як Оператора системи розподілу із споживачами електричної енергії як учасниками роздрібного ринку електричної енергії, електроустановки яких знаходяться на території Черкаської області, регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312 (далі - ПРРЕЕ).

Відповідно до положень ПРРЕЕ, Оператор системи розподілу зобов'язаний укласти договори про надання послуг з розподілу електричної енергії з усіма існуючими споживачами.

Повідомляємо, що ознайомитись з умовами публічного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії можливо у центрах обслуговування споживачів відокремлених структурних підрозділів (РЕМ) ПАТ "Черкасиобленерго".

Укладання споживачем договору про надання послуг з розподілу електричної енергії є обов’язковою умовою споживання електричної енергії. У разі незгоди споживача приєднуватися до умов договору, споживач не має права використовувати електричну енергію із системи розподілу та має подати оператору системи розподілу письмову заяву про припинення розподілу електричної енергії на його об’єкт.

Впродовж листопада-грудня споживачам буде вручено (надіслано) заяву-приєднання. Фактом приєднання споживача до умов договору про надання послуг з розподілу електричної енергії (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, зокрема повернення підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка оператора системи розподілу та/або документально підтверджене споживання електричної енергії. 

ДОГОВІР СПОЖИВАЧА ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ З РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Закрыть