Заголовок сторінки

Днями в головному офісі ПАТ «Черкасиобленерго» відбулася чергова нарада за участі керівного складу Товариства та директорів відокремлених структурних підрозділів підприємства щодо питань виокремлення функцій розподілу та постачання електричної енергії.
- Нині триває активна робота з відокремлення функцій розподілу та постачання електричної енергії, регулярно проводяться наради, в тому числі виїзні та селекторні. Отримані відповідні ліцензії. До 20 грудня 2018 року НКРЕКП має затвердити тарифи на 2019 рік. Відповідно до цих тарифів, жодного зменшення заробітної плати в ПАТ «Черкасиобленерго» та ТОВ «Черкасиенергозбут» не відбудеться. Стосовно подальшого розділу функцій, вже отримані заяви на переведення до ТОВ «Черкасиенергозбут» від працівників Товариства, складені договори оренди, вирішені питання забезпечення транспортом, завершують ремонти приміщень. Нині лишається відкритим питання організації роботи ринку щодо постачання електроенергії, в тому числі підприємств, що фінансуються з державного бюджету. Щодо цих питань проводитиметься консультування та спільні наради з НКРЕКП. Головна задача, яка зараз стоїть перед товариствами – це забезпечення ефективної роботи. Дякую за максимальну віддачу та зусилля  всім хто працює над переходом до нового ринку електроенергії, - сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
 
Керівники дирекцій та структурних підрозділів поінформували про проведену роботу та зазначили, що поставлені перед Товариством завдання виконуються вчасно. 
 
У рамках підготовки до переведення працівників у ТОВ «Черкасиенергозбут» були підготовані та зібрані відповідні заяви працівників. Ведеться робота щодо створення типової організаційної структури РЕМів після виокремлення. Триває збір пропозицій від керівників РЕМ щодо її оптимізації. 
Нині ведуться роботи по забезпеченню ТОВ «Черкасиенергозбут» та ЦОСів комп’ютерною мережею, телефонним зв’язком та оргтехнікою. Будуть виконані всі необхідні роботи, щоб максимально підготувати приміщення для роботи ТОВ «Черкасиенергозбут». Загалом, питання організації робочих місць на початковому етапі вже вирішено. 
 
Також у ході наради було наголошено на тому, що перехід споживачів до нового електропостачальника має бути здійснений в максимально комфортний для споживачів спосіб. Для цього необхідно забезпечити проведення роз’яснювальної роботи зі споживачами та відповідну підготовку працівників обох товариств. Для цього сайти ПАТ «Черкасиобленерго» та ТОВ «Черкасиенергозбут» будуть наповнюватися всією необхідною правовою інформацією.
 
Крім того, в ході наради було надано відповіді на усі поточні питання щодо виокремлення функцій розподілу та постачання електричної енергії, які з’являються у працівників на місцях. Наради будуть проводитися і надалі задля роз’яснення питань, що виникатимуть в процесі розділення функцій. 
Закрыть