Заголовок сторінки

Впродовж 25 та 26 грудня на Черкащині панувала стихія. Внаслідок сильних снігопадів та буревіїв у Черкаській області були знеструмлені 273 трансформаторні підстанції 10/0,4 кВ та 26 населених пунктів. Енергетики працювали у посиленому режимі. 
- Найбільше постраждали Чорнобаївський, Золотоніський, Чигиринський, Черкаський, Смілянський райони. Для ліквідації аварії були задіяні 32 бригади, 98 працівників та 43 одиниці спеціалізованої техніки, - проінформував директор технічний Володимир Заврін.

Завдяки самовідданій роботі працівників районів електромереж, технічної дирекції, служби механізації і транспорту та за сприяння органів самоврядування, які допомагали розчищати дороги до енергетичних об’єктів, наслідки негоди вдалося подолати за добу. 
- Не дивлячись на складні умови роботи та великий покрив снігу, енергетики вивели всі наявні транспортні засоби для розчистки доріг до енергетичних об’єктів. Найтяжча ситуацій була в Чигиринському районі – одна з одиниць техніки загрузла у сніговому покрові, але, не дивлячись на це, енергетики продовжували прочищати шлях до підстанції, щоб якнайшвидше відновити електропостачання в населених пунктах. Великі підприємства, зокрема «Нібулон», також сприяли в ліквідації аварії, виділяючи додаткову техніку, за що ми їм вдячні, - прокоментував начальник служби механізації і транспорту Віктор Шлончак.

Як пам’ятаєте, на початку року наслідки стихії ліквідовували близько 10 діб. Були знеструмлені більше 150 населених пунктів, а аварія на лініях Поляна-Сокирне 1 та Поляна-Сокирне 2 лишила черкасців без води.  
- Цього року, незважаючи на скрутне фінансове положення у ПАТ «Черкасиобленерго», енергетики, за підтримки місцевих органів влади, впродовж усього року активно проводили розчистки повітряних ліній електропередачі. Саме завдяки цьому вдалося якнайшвидше відновити енергопостачання в усіх населених пунктах Черкаської області. Це і є високим показником якісної роботи працівників Товариства та результатом ефективної роботи з розчистки ліній електропередачі впродовж року. Дякую працівникам усіх відокремлених структурних підрозділів, які були задіяні у  ліквідації аварії,  - наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Закрыть