Заголовок сторінки

Понад три сотні найменших членів родин працівників ПАТ "Черкасиобленерго" отримали напередодні Різдва справжнє новорічне свято – з ялинкою, Дідом Морозом, Снігуронькою та солодкими подарунками.
Традицію влаштовувати для дітей своїх працівників подібні святкування товариство підтримує не перший рік. А цього разу зробити захід особливим допомогли актори Черкаського академічного театру ляльок, які не тільки порадували дітлахів театралізованою виставою, а й залучили їх до конкурсів, ігор та жвавих змагань. Переможцям дісталися призи, а глядачам – позитивні емоції.

Святкування традиційно підтримав голова Черкаського обкому профспілки працівників енергетики та ЕТП Олександр Молдованов та голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко. А голова профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний від імені голови правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олега Самчука та від усього трудового колективу Товариства передав кожній дитині смачні подарунки та вітання.
- Любі діти, щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим. Знаю, що в ці дні ви всі очікуєте дива. Тому хочу побажати вам здійснення найзаповітніших мрій і бажань. Щоб кожен день був, як сьогодні, наповнений щастям та радощами. Хочу подарувати вам подарунки та від імені Олега Самчука подякувати вашим батькам - працівникам нашого товариства - за сумлінну працю та цьогорічні старання. Адже саме завдяки спільним досягненням ми маємо можливість подарувати вам чудове свято. Тож міцного здоров'я вам і вашим батькам, успіхів та наснаги. Зі святом! – привітав дітлахів Олександр Чорний.
Закрыть