Заголовок сторінки

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук взяв участь у 10-му ювілейному «Українському енергетичному форумі» інституту Адама Сміта, що відбувся у Києві. Головна тема заходу – збільшення національного видобутку, диверсифікації та надійності енергопостачання шляхом реформ, прозорості й модернізації.

Форум проводиться за участі і підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Громадської організації «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України», провідних Енергетичних компаній країни, фахівців та науковців в галузі енергетики, відомих державних і громадських діячів.

«Фокус на секторі електроенергії в Україні» - така тема третього дня заходу. 
Учасники форуму проаналізували проблеми старту в Україні Європейської моделі конкурентного ринку електроенергії, інтеграції до Європейської енергетичної системи та інвестицій в український енергетичний сектор. Також обговорили сучасний стан та перспективи розвитку ринку відновлювальних джерел енергії. Розглянули шляхи подальшого реформування сектору електроенергії, можливості підвищення внутрішнього видобування, здобуття енергетичної незалежності та конкурентоздатності на світовому ринку.
- Даний форум є надзвичайно актуальним, особливо в умовах впровадження Європейської моделі ринку електричної енергії. Це можливість в професійному колі за участі вітчизняних та міжнародних фахівців обговорити важливі питання галузі, перейняти досвід, дізнатися новітні стратегії, технологічні рішення та сучасні світові тенденції від практиків та теоретиків енергетичної сфери. Задоволений результатами спілкування з керівниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ДП «Енергоринок» щодо нагальних проблем, які виникають в процесі реформування ринку електричної енергії. Я дякую організаторам заходу, а також учасникам форуму, за створення якісної комунікаційної платформи, - поділився враженнями голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Закрыть