Заголовок сторінки

Семінар для представників комерційних служб та юрисконсультів відокремлених структурних підрозділів, провели у головному офісі Товариства за головування керівників та фахівців дирекції комерційної та дирекції з правових, майнових та корпоративних відносин ПАТ «Черкасиобленерго».
Під  час семінару були розглянуті питання технологічних витрат електроенергії та заходів щодо їх зниження, формування коректного обсягу розподіленої електроенергії, аналіз корисного відпуску, порядок зміни електропостачальника, порядок розгляду та розрахунку актів про порушення, контрольних оглядів, технічних перевірок та вимог до них.
- Я вважаю такі семінари дуже корисними та необхідними. Вони покращують комунікацію між працівниками підрозділів, дозволяють розглянути проблемні питання, обговорити нововведення та зрозуміти, на що необхідно звернути увагу під час наступної зустрічі. Такі семінари проводитимуться на постійній основі. Нашою головною метою є вдосконалення, покращення і підвищення продуктивності та якості роботи у відповідних напрямках, - зазначив заступник директора комерційного з обліку та аудиту споживання електроенергії ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Безкоровайний.

Також на семінарі обговорили юридичні аспекти роботи, такі як: стягнення дебіторської заборгованості, проведення претензійно-позовної роботи, представництво інтересів Товариства в судах, особливості звернення до правоохоронних органів в разі протиправних дій споживачів під час складання актів про порушення і крадіжок майна та нюанси роботи з Державною виконавчою службою.
- Навчання дозволяє розглянути важкі випадки з практики та знайти оптимальні шляхи їх вирішення. Обговорити останні зміни у законодавстві і зрозуміти, на чому необхідно зробити акцент та дати більш детальне роз’яснення з приводу тих чи інших змін. Спілкування між працівниками приносить велику користь, вони стають більш обізнаними та впевненими у собі, що підвищує ефективність роботи, - зауважила директор з правових, майнових та корпоративних відносин ПАТ «Черкасиобленерго» Катерина Беспалова.

Семінари та тренінги за усіма напрямками діяльності регулярно проводяться у Товаристві. Це важлива частина роботи задля вдосконаленням професійної кваліфікації та особистісного розвитку працівників, від яких залежить ефективність Товариства в цілому.
Закрыть