Заголовок сторінки

Надійність живлення більше 1000 виборчих дільниць перевірили працівники ПАТ«Черкасиобленерго».
Енергетики оглянули трансформаторні підстанції, лінії електропередачі та перевірили загальний стан електромережі задля забезпечення надійного та безперебійного електропостачання під час виборчого процесу.
Роботи проводять на виконання наказу ПАТ "Черкасиобленерго" № 61 від 15 лютого 2019 року про обстеження трансформаторних підстанцій та іншого обладнання, яке задіяне в електропостачанні виборчих дільниць.

Також енергетики перевірили резервні  трансформатори на випадок виникнення непередбачуваних аварійних ситуацій.
- Окрім цього, безпосередньо перед виборами енергетики проведуть перевірку окружних виборчих комісій, щоб у результаті, якщо зникне напруга, була можливість підключення автономного джерела живлення. Для цього на ОВК чергуватимуть представники ПАТ "Черкасиобленерго”. Також, якщо будуть звертатися представники виборчих комісій із скаргами, що в них є негаразди у приміщеннях, то ми будемо робити огляд та усувати недоліки, – зазначив головний інженер Черкаського міського РЕМ Павло Черницький.

Нині усі виборчі дільниці обласного центру стабільно отримують електричну енергію. Виявлені ж дефекти енергетики оперативно усувають. Наразі роботи з перевірки майже завершені. 

Під час виборів енергетики працюватимуть цілодобово, вже підготовлені автономні джерела живлення задля запобігання перебоїв в електропостачанні на дільницях.
Закрыть