Заголовок сторінки

Освітлення на вулиці не працює?
Вуличне освітлення населеного пункту -  це частина його інфраструктури і знаходиться на балансі органів самоврядування та  фінансується з місцевого бюджету.

Тож, для вирішення питання відновлення вуличного освітлення рекомендуємо звертатися до органів місцевого самоврядування - міської, сільської або селищної ради. Там Ви зможете залишити заявку про необхідність перевірки приладу або отримаєте інформацію, до якого відділу чи організації, що визначені балансоутримувачем мережі зовнішнього освітлення, потрібно звернутися у Вашому населеному пункті. Наприклад у Черкасах таким є КП «Черкасиміськсвітло».
 
Якщо ж проблеми виникли з прибудинковим освітленням багатоквартирного будинку: в під’їзді, на фасаді – Вам потрібно звертатися до Вашого СУБ або ОСББ.
 
* Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 за № 312 (далі - ПРРЕЕ), визначено: «Оператор системи розподілу в межах території здійснення ліцензованої діяльності забезпечує розділ електричної енергії власними мережами та технологічними мережами інших власників, які не виконують функції оператора системи розподілу, згідно з умовами ліцензії або відповідно до законодавства».  Відповідальність за обслуговування та утримання вуличного освітлення населених пунктів не належить до компетенції  ПАТ «Черкасиобленерго».
Закрыть