Заголовок сторінки

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» долучився до святкування Дня вишиванки.
Працівники апарату управління та усіх відокремлених структурних підрозділів Товариства прийшли на роботу у вишитих сорочках аби вшанувати українські народні традиції.
- Українська вишиванка – один з найголовніших символів нашого народу, наш національний оберіг. Я дякую усім колективам за збереження культурних цінностей нашої країни і шанування споконвічних традицій української нації! – сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Городищенський РЕМ 
Драбівський РЕМ 
Жашківський РЕМ 
Звенигородський РЕМ
Золотоніський РЕМ 
Кам'янський РЕМ 
 Канівський РЕМ 
Катеринопільський РЕМ 
Корсунь-Шевченківський РЕМ 
Лисянський РЕМ 
 Манківський РЕМ
Монастирищенський РЕМ 
Смілянський міський РЕМ
 Смілянський РЕМ
 Тальнівський РЕМ Уманські енергетичні мережі Христинівський РЕМ
Черкаський РЕМ 
Черкаський міський РЕМ
 Чигиринський РЕМ
 Чорнобаївський РЕМ
 Шполянський РЕМ
 ВП "Черкасиенергоремонт" 

Апарат управління 

Свято було започатковано у 2006 році студентами та викладачами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які в один і той самий день прийшли на навчання вдягнені у найвпізнаваніший елемент українського народного вбрання – вишиті сорочки, чим і розпочали національну традицію.
 
Вже за декілька років свято набуло широкого загалу та досягло всеукраїнського рівня. Ідеєю свята стало збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято щороку відзначається в третій четвер травня.
 
Святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії, тощо.
Закрыть