Заголовок сторінки

Відбулося урочисте відкриття ХІХ обласної Спартакіади ПАТ «Черкасиобленерго». 
Після церемонії підняття прапору під Державний Гімн України енергетиків привітав голова правління Товариства Олег Самчук.
- Шановний колектив, представники районів електромереж! Я радий, що маю можливість відкривати ХІХ Спартакіаду саме в такий визначний день для української нації – День Вишиванки. Мені приємно, що ми шануємо традиції свого народу, а також свого Товариства. Сьогоднішній день, день Спртакіади – це є єднання духу, єднання сили, розуміння один одного. Це є те, що об’єднує наш колектив та додає згуртованості. Ми боремося за єднання духу. Тож, єднайтеся. Ми всі одна велика дружна команда – велика родина  ПАТ «Черкасиобленерго». Зі святом сили і духу! Успіхів, звершень і перемог! – привітав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Після святкової вечері, приємним доповненням став святковий концерт. Учасників радував  відомий гурт «Древляни».
Цьогорічна Спартакіада проходить з 16 по 18 травня 2019 року на території дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровська», Золотоніського району, Черкаської області. У заході беруть участь 22 райони електричних мереж, ВП «Черкасиенергоремон» та апарат управління ПАТ «Черкасиобленерго».  Учасники змагатимуться у таких спортивних дисциплінах, як стрільба, дартс, теніс, шахи, багатоборство,більярд, рибальство, легкоатлетична естафета, гирьовий спорт. 
Закрыть