Заголовок сторінки

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей учнів підшефної Шполянської загальноосвітньої санаторної школи I-III ступенів зі святом останнього дзвоника привітали представники ПАТ «Черкасиобленерго» та порадували дітей гостинцями.
Голова правління Олег Самчук та голова профкому Товариства Олександр Чорний побажали дітлахам міцного здоров’я, веселих канікул і приємних мрій, від усього колективу ПАТ «Черкасиобленерго» привітали з чудовим святом, подарували цінний і корисний подарунок та почастували смаколиками.
- Дорогі діти! Я радий сьогодні вітати вас з цим прекрасним днем! Я бажаю вам міцного здоров’я та справжнього щастя. Будьте завжди радісними та усміхненими. А ми – дорослі, в свою чергу, будемо зігрівати ваші серця теплом і любов’ю та робити усе можливе для здійснення ваших мрій. Ви – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Гарно навчайтеся, оволодівайте знаннями та розвивайте свої здібності. Будьте рішучими, старанними та уважними. А головне – творчо та креативно мисліть. Все це обов’язково допоможе вам у подальшому житі, – привітав дітей голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. 
Вихованці закладу радували гостей святковим концертом: декламували вірші, співали пісень та демонстрували танцювальні номери.
 - Любі діти! Нам дуже сподобалося у вас на концерті. Ви усі молодці. Гарні, талановиті, чудові та розумні. Я сподіваюся, що ви завжди будете такі натхнені, впевнені та цілеспрямовані, як сьогодні. Бажаю вам завжди досягати своєї мети та заповітної цілі. Успіхів, удачі, добра. Нехай кожен ваш день буде сповнений радістю, турботою та любов’ю, - долучився до привітань голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний. 
 
 
Також до Дня захисту дітей керівництво та профком Товариства вирішили зробити свято для дітлахів працівників ПАТ «Черкасиобленерго» і провести конкурс «Дитячого малюнку на паркані».
Захід відбувся на базі відпочинку "Енергетик", що розташована у мальовничому місці біля Дніпра. 
На малюків чекали веселі ігри, розваги та частування. Усі учасники конкурсу отримали приємні подарунки.
- Я радий, що ми маємо можливість організовувати для наших дітей здорове та активне дозвілля, особливо під час літніх канікул, коли у дітей є багато вільного часу. Тут малеча має змогу кататися на велосипедах та грати у м’яча на свіжому повітрі біля річки. Минулого року ми також проводили цей захід, і він сподобався як батькам, так і дітям. Сподіваюся, що це також стане однією з гарних традицій у нашому Товаристві. Адже діти – наше майбутнє, а здорові діти – це здорове майбутнє нації, - сказав голова правління Товариства Олег Самчук. 
Закрыть