Заголовок сторінки

Шановні представники засобів масової інформації, Ви - четверта влада в нашій державі, Ви є рупором простого народу і Домокловим мечем над тими, хто потурає законами, принципами людяності і справедливості!
Колектив ПАТ "Черкасиобленерго" вітає кожного з Вас з професійним святом та бажає міцного здоров’я, витримки, а головне – натхнення! Дякуємо, що вже більше двох років Ваша професійна спільнота стоїть пліч-о-пліч з нашим Товариством. З Вашою підтримкою ми змогли здолати рейдерів, які захопили приміщення нашого підприємства. 
Ви допомогли оприлюднити нашу проблему суспільству, не допустити тих, хто вивів наші зарплати з рахунків підприємства та розграбував його, довівши родини працівників до зубожіння та скрути. 
Ми дякуємо Вам за кожне добре слово про нашу роботу, за адекватну критику, за розділені миті і підтримку у скруті.Хай Ваше слово творить добро і слугує людству за усіма принципами добропорядності і взаємоввічливості!

З глибокою повагою, вдячністю та від щирого серця усім журналістам, хто допомагає Товариству і стає на захист простих українців, від голови правління Олега Самчука та всієї команди працівників ПАТ "Черкасиобленерго" - Зі святом!!!
Закрыть