Заголовок сторінки

На минулому тижні у ПАТ "Черкасиобленерго" було проведено "День оперативного працівника".

Так, з метою підвищення рівня професійної підготовки оперативного персоналу Товариства на базах Золотоніського та Христинівського районів електричних мереж відбулися виробничі наради. Учасниками їх стали директор технічний Володимир Заврін, заступник директора технічного Павло Солоха, директор з охорони праці та пожежної безпеки Анатолій Гончаренко, начальник служби охорони праці Сергій Бондаренко, начальник Центральної диспетчерської служби Василь Гребенюк, заступник начальника ЦДС з оперативної роботи Олександр Шарін, заступник начальника ЦДС по роботі з персоналом Дмитро Чорнобривець, головні інженери районів електричних мереж та начальники оперативно-диспетчерських служб Товариства.

У ході проведення даних заходів було розглянуто ряд важливих питань, а саме:
- аналіз стану оперативної роботи за 2018 рік (виявлення проблем оперативно-диспетчерського управління та шляхи їх вирішення);
- аналіз аварійних відключень за минулий рік;
- аналіз травматизму по ПАТ "Черкасиобленерго" та дотримання оперативним персоналом вимог нормативних актів з охорони праці.

Керівники у своїх доповідях відзначили позитивні моменти у роботі оперативного персоналу, звернули увагу на незначні зауваження, які мали місце у минулому році, та націлили персонал на підвищення рівня оперативно-виробничої дисципліни і дотримання вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок. 

Також начальником Центральної диспетчерської служби та його заступниками проведено навчання щодо оновленої програми аварійних відключень РМ-4.

На завершення, технічним керівництвом Товариства було підведено підсумки виробничих нарад і чітко визначено напрямки роботи оперативного персоналу ПАТ "Черкасиобленерго" надалі.
Закрыть