Заголовок сторінки

Навчальні семінари відбулися в головному офісі ПАТ "Черкасиобленерго". Спеціалісти по розрахункам споживачів комерційних служб, менеджери з персоналу та інспектори з кадрів зібралися, аби обговорити актуальні питання, які виникли у сфері їх діяльності. 

На семінарі "Все про відпустки - 2019" зустрілися представники відділу кадрів Товариства з працівниками, що відповідальні за кадрове діловодство відокремлених структурних підрозділів.

- Такі зустрічі є регулярними, ми проводимо їх раз на квартал. Основною метою сьогоднішнього семінару стало висвітлення та актуалізація наших знань в галузі надання відпусток працівникам Товариства. Тож, ми мали чудову можливість обговорити усі проблемні питання та знайти шляхи їх вирішення. Приємно, що ця зустріч відбувалася у формі відкритого діалогу, - прокоментувала начальник відділу кадрів Ірина Бадика.

Особливістю червневого семінару стало те, що у якості експерименту на рівні з працівниками відділу кадрів Товариства, доповідачами також виступили і кадровики з відокремлених структурних підрозділів. І цей експеримент виявився цілком вдалим – задоволеними лишилися і самі доповідачі, і їх слухачі.

- У нас сьогодні було декілька співдоповідачів. Це – і Людмила Василенко з Черкаського РЕМ, яка працює у Товаристві лише декілька місяців, але має величезний досвід кадрової роботи, що відобразилося і у її доповіді – уся запропонована інформація була доведена у дуже доступній формі. Це – і Оксана Князєва зі Смілянського міського РЕМ, яка порадувала цікавим і змістовним матеріалом. Це – і Галина Кобко з Уманських енергомереж, яка, до речі, стала кадровиком зовсім нещодавно – приблизно рік тому. До цього вона досить успішно працювала в УЕМ бухгалтером. Але, у зв’язку з відсутністю відповідального за ведення кадрової роботи у рідному відокремленому структурному підрозділі, вона особисто виявила бажання змінити фах – і ця спроба виявилася дуже успішною. Ми справді задоволені як її роботою, так і сьогоднішньою доповіддю,- проінформувала начальник відділу кадрів.

Наприкінці заняття організаторами заходу було проведено міні-опитування з метою з'ясувати, наскільки доступно було подано матеріал, а також, наскільки добре він засвоївся. І результати опитування показали, що подібне навчання проводиться на високому професійному рівні і є ефективним.
 
- Хочеться відмітити, що з кожною такою зустріччю ми, кадровики, стаємо ближче, наші комунікації стають ефективнішими, а наш професіоналізм – зростає. Тому і в подальшому ми будемо проводити такі навчальні семінари, щоб утримати таку позитивну тенденцію, - резюмувала Ірина Бадика.

Керівництво ж комерційної дирекції 12 червня 2019 року  провело семінар з метою підвищення професійного рівня підготовки персоналу Товариства, на якому були розглянуті наступні важливі питання:
- основні положення нового ринку електричної енергії з 01.07.2019;
- порядок складання та розгляд актів про порушення, визначення обсягу та вартості необлікованої  електричної енергії;
- огляд недоліків та помилок під час складання актів;
- тестування голів комісії з розгляду актів про порушення РЕМ, УЕМ на предмет правильності складання актів про порушення відповідно  до вимог ПРРЕЕ, діючого положення та інших нормативних документів.

Було обговорено  питання запуску реформованої моделі нового ринку  електричної енергії на виконання вимог ЗУ "Про ринок електричної енергії" від 13.04.2017 № 2019, впровадження якої передбачається з 1 липня 2019 року. Крім того, працівників Товариства поінформували про основні особливості і відмінності нового ринку електричної енергії від існуючої моделі.

Також розглянули основні недоліки та помилки при складанні актів про порушення відповідно до вимог ПРРЕЕ та інших нормативних документів. Були обговорені конкретні випадки та помилки, які допускаються під час складання актів. Після опрацювання основних недоліків та помилок проведено тестування голів комісій з розгляду актів про порушення РЕМ, УЕМ  на предмет  їх складання та розрахунку відповідно до вимог ПРРЕЕ та Положення.

В подальшому подібні заходи плануються проводитись на постійній основі.

Закрыть